Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 16 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με το που ανοιξε η πορτα κατευθειαν με θυμηθηκε. Μπηκα για ντουζακι και με το που βγηκα επεσα πανω της στα ορθια ρουφωντας τις βυζαρες της. Στην συνεχεια ξαπλωσα σαν πασσας και μου εκανε μια πιπαρα ενω εγω χαιδευα το ξεχειλωμενο μουνακι της. Της ειπα για 69 και η γλωσσα μου επεσε κατευθειαν στο κωλοτρυπιδι της. Μετα απο λιγο αρχισα και τρελα δαχτυλιασματα στον κωλο της χωρις να πει κουβεντα (κατι αλλες ουτε να ακουμπας δεν θελουν). Συνεχεια στα 4 και μετα ιεραποστολικα οπου ηρθε το τελος. Η συναντηση ηταν ακριβως ιδια με την τελευταια φορα οποτε ηταν σαν μια συνεχεια το τι ειχα ζησει. Εβαλα οτι δεν θα την ξανασυναντησω γιατι πολυ απλα πιστευω δεν εχει να δωσει κατι παραπανω (3 φορες νομιζω ειναι αρκετες) και γιατι θελω να δοκιμασω και αλλες κορασιδες. Μια πολυ καλη επιλογη στην πολη. Επισης να πω οτι δεν πηρα φιλι γιατι εμενα προσωπικα τα τοσο πειραγμενα χειλια με χαλανε ενω απο κοντα εχει πολυ πιο ωραιο προσωπο και οχι αγριο με ωραιες ματαρες.(γιατι ρε πουστη μου το κανετε αυτο και χαλατε τα χειλια σας).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GetYouBarbara
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
10.508
Πόντοι:
25.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, GALLAS, hornyasfuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού