Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Οταν ανοιξα την πορτα, ειδα ενα μετριοτατο προσωπο, το οποιο προσπαθουσα, μαλλον πασχιζα να το ταιριαξω στις φωτο του site...
Δε θα δειτε σε καμια περιπτωση το μουνι των φωτο.
Μπαινει μεσα, καλο ντυσιμο, ειναι ψηλη, ισως ψηλοτερη απο 1.76 που γραφει.
Παω να της δωσω ενα αναγνωριστικο φιλι, να σπασει ο παγος, γυρισε το κεφαλι.
Την αφηνω λιγο να δω τί θα κανει.
Κοιτουσε δεξια, αριστερα, δε ξερω τί εψαχνε να βρει. Κανενα πορτρετο του πικασο ισως.

Εβγαλε τα παπουτσια, κι οπως πηγαινε στο μπανιο, πατησε πανω σε λιγα νερα, σηκωσε αμεσως τα ποδια της κι εβγαλε ενα μορφασμο, λες και πατησε σε βουρκο με σκατα.
Τη ρωταω ποιο ακριβως ειναι το προβλημα της. Να το πει με ειλικρινια.
Με κοιτουσε σαν ηλιθια.
Μιλας αγγλικα της λεω ??
Ναι μου λεει.
Μην τα πολυλογω, εστειλα στο γραφειο, ειπα στην Καιτουλα οτι δε θα τη κρατησω γιατι ειναι πολυ παραξενη η συμπεριφορα της κι αν την κρατησω θα παει απατο το ραντεβου, κι εκεινη εννοειται το δεχθηκε. Το γραφειο τοσα χρονια δε μου εχει δημιουργησει ποτέ προβλημα.

Το highlight της συντομης συναντησης ηταν λιγο πριν φυγει, που μου ζητησε χρηματα για τον οδηγο.
Εφυγε εκνευρισμενη και βαρεσε και την πορτα, λες κι ειναι δικη της περιουσια.
Κακομαθημενες πουτανες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2024
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
roughfucker
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.195
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 mancunian1986, stadeos, maradona7 και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2024
Η περιγραφόμενη συμπεριφορά της κοπέλας είναι αχαρακτήριστη, η αντίδραση του γραφείου υποδειγματική.
review reaction 1 Pa Luki Luk, hornyasfuck, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
26 Φεβρουαρίου, 2024
Απο τις χειρότερες περιπτώσεις που μου έχουν τύχει απο το γραφείο (και έχω εξαιρετικές σχέσεις και εντυπώσεις απο τους συγκεκριμένους). Ξυνή, στην κοσμάρα της, γενικώς «αλλού» χωρίς κανένα λόγο.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, andronikos3, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
26 Φεβρουαρίου, 2024
Θα ειναι φιλη της Aurora φαινεται....σοι παει το βασιλειο....
review reaction 1 review reaction 3 old boy, hornyasfuck, andronikos3 και 4 άλλα μέλη
27 Φεβρουαρίου, 2024
Όταν ήταν στο Your Angels την έκλεισα μία ώρα incall.Με το που άνοιξε την πόρτα είδα την διαφορά με τις φωτό:ψηλή αδύνατη, αλλά πολύ ταλαιπωρημένο σώμα και πρόσωπο.Μόλις ζήτησε και τα λεφτά μπροστά της είπα no way και έφυγα.
review reaction 1 review reaction 2 bigmountain, Johnny Red2, hornyasfuck
27 Φεβρουαρίου, 2024
Αν ήσουν λίγο πιο προσεκτικός, θα είχες διαβάσει πώς είχα γράψει στο νήμα των αγγέλων πώς έχει πολύ μέτριο πρόσωπο και σχολίασα πώς μου φάνηκε πολύ ξινή. Αυτά βλέποντας την απλά έξω από το ξενοδοχείο. Τώρα τι βρήκαν οι προηγούμενοι, άγνωστο.
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
27 Φεβρουαρίου, 2024
Συγγνώμη, ἀλλά ἐδῶ διαφωνῶ: πάτησε σέ νερά καί διαμαρτυρήθηκες ποὺ... διαμαρτυρήθηκε;;;!! Ἄν σἐ ἐπισκεπτόμουν σπίτι σου καί μάλιστα πρ΄ώτη ἐπίσκεψη, θά διαμαρτυρόμουν καί ἐγώ. Ὅπως ἀκριβῶς τὰ δωμάτια τῶν ξενοδοχείων πρέπει νά'ναι καθαρά καί περιποιημένα, ἔτσι πρέπει νά'ναι καί τὰ σπίτια
review reaction 1 Johnny Red2
27 Φεβρουαρίου, 2024
Τι γίνεται με αυτή την κοπέλα, άλλοι λένε καλές κριτικές, άλλοι την κράζουν. Σκεφτόμουν να την δοκιμάσω αλλά το βλέπω τζογο το ραντεβου. ?
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
27 Φεβρουαρίου, 2024
Καλά εξηγήθηκες
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8