Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας διαβάσει πολλά και διαφορά είπα να δοκιμάσω την τύχη μου . Η συνάντηση έγινε στον Μπιλη στο Μεταξουργείο. Τοκ τοκ και με το που ανοίγω την πόρτα βλέπω μια ψηλή κοπέλα με συμπαθητικό πρόσωπο . Τα λεφτά στο κομοδίνο 160 + 30 . Τα είδε και με ρώτησε το έξτρα θέλω . Αφού της συμφωνήσανε ότι θα πιει χυσια χαμογέλασε και πήγε στο μπάνιο . Γύρισε γρήγορα με ένα ωραίο κορμάκι ολόσωμο που ανοίγει από κάτω. Το σώμα όπως στις φωτό που σύντομα θέλει γυμναστική αλλά όπως το βλέπεις . Αφού ξεκινήσαμε το φασωμα όπου δίνει φιλία ξεκίνησε μια πίπα με γλύψιμο αρχιδιων. Πρώτη στάση ιεραποστολικό και μετά στα 4 όπου φαίνεται το μεγαλείο του κωλου της . Στο μεταξυ με πήγε μπροστά στο καθρέφτη όπου της αρέσει να βλέπει τον εαυτό της να τον τρώει . Εκεί ήρθε και το τέλος .
Μετά από ντουζ έκατερωθεν κάτσαμε λίγο ξαι λέγαμε περί ανέμων και υδάτων όπου μιλάει ικανοποιητικά αγγλικά .
Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε μόνο με πίπα όπου μετά από 20 λεπτά περίπου με τελείωσε και τα πήρε στο στοματάκι της .
Μετά από δυο πιστολιές πήγε για μπάνιο και της είπα να φύγει αν θέλει και ας είχαν μείνει 20 λεπτά ακόμα .
Για να συνοψίσω η γκομενα το κάνει γιατί θέλει τα φράγκα . Δεν είναι για GFE αλλά μάλλον πολύ επαγγελματίας . Εγώ από την Molly πήρα αυτό που ήθελα .
Highlight η εικόνα της στα 4 μπροστά στον καθρέφτη να καυλομαχαει ! ????

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
190€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
koursaros66
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
3.530
Πόντοι:
10.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, TOMCRUISE, hornyasfuck και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2024
Τύπε ? στα κρυφά γράφεις τη κριτική μήπως σε τσακώσει η δικιά σου?
Καλό είναι να διαβάζουμε τα μηνύματα στο αν γράφτηκε σωστά...... ξέρεις η έξυπνη πληκτρολογιση δημιουργεί λανθασμένες λέξεις.
review reaction 1 review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2, koursaros66
25 Φεβρουαρίου, 2024
Γρήγορη πληκτρολόγηση έχεις δίκιο . Μερικά σαρδάμ γίνανε …
review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2
25 Φεβρουαρίου, 2024
Δηλαδη πληρωσες εξτρα για να στα καταπιει και εκεινη τα εφτυσε;
review reaction 1 hornyasfuck
25 Φεβρουαρίου, 2024
Αν διάβασεις καλά πλήρωσα 190 όπου τα 30 είναι CiM !
review reaction 1 hornyasfuck
27 Φεβρουαρίου, 2024
Μοιάζει αρκετά έως πολύ στην Τζούλια Νόβα ή μου φαίνεται; Είναι τέτοιας πάστας από πλευράς εμφάνισης Ουκρανή, την έχω σταμπάρει από καιρό, θα την κλείσω για μια ωρίτσα μου φαίνεται.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5