Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 57 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το γαμημενο το μυαλό πολλές φορές κάνει άσχημα σενάρια,σε παρασέρνει σε πράγματα που ίσως σου λείπουν ,σε φάσεις και πράξεις κολλάει,και αρκεί ένα χάδι ,ένα άγγιγμα ένα βλέμμα που να σε αναζωογόνηση..εγώ αυτό ψάχνω στη ζωή μου την "δεύτερη" σε συνδιασμό πάντα με σκυλογαμησι...

Εύκολη επικοινωνία μεσω viber και κλείσιμο ραντεβού κατευθείαν για την ώρα που επιθυμούσα..10 λεπτά νωρίτερα από την προκαθορισμένη ώρα..

Αυτό το τακ τακ στην πόρτα για το άγνωστο είναι μια αδρεναλίνη από μόνη της ..μπαίνει μέσα η κοπέλα -μια οπτασία με ένα κόκκινο φόρεμα εφαρμοστό και γόβες...μόλις ακούω φωνή ωχ λέω πάμε κουβά....το μωρό είναι νιάου αλλά οκ είναι μουναρος..

Μπαίνει στο μπάνιο και βγαίνει μόνο με τις γόβες
...το σαγόνι μου έπεσε κάτω..ξέχασα φωνή ξέχασα τα πάντα..
Διακριτικός έμεινα και δεν άρχιζα να πανηγυρίζω όπως όταν πήραμε το euro...το σώμα είναι το απόλυτο..

Γενικά δεν γλειφω ,
Εδώ έπεσα και έγινα εργάτης μπογιατζής μέχρι που έτρεμε ..τέτοιο κορμί πώς να μην το σπατουλαρεις....πεντακάθαρο πανέμορφο μικρό μουνακι....

Βαθιά γλωσσοφιλα και βλέμμα καρφωμένο μέσα στα μάτια όλο καύλα...το ίδιο έκανε και όταν πήρε στο στόμα της τον μικρό μου φίλο...δεν πήρε τα μάτια της από τα δικά μου...προσπάθειες για ντιπ που πέρασε και από τα δίδυμα...

Παίχτηκαν διάφορες στάσεις με το μωρό να έχει γίνει μούσκεμα και εγώ να παίζω με αυτά τα θεϊκά βυζιά...( Μου είπε θέλει να τα πειράξει) της είπα θα είναι έγκλημα ....όταν στήθηκε στα 4 ..το σαγόνι που είχε πέσει ,στραβωσε στην όψη αυτής της κωλαρας...μλκα όταν ο Θεός έχει κέφια τι φτιάχνει....όταν ζορισε λίγο η φάση η νιάου έγινε ύαινα που λαχταρούσε για σπέρμα...για το στόμα πήγαιναν...άλλα κατέληξαν εκεί αλλα στα βυζιά άλλα στην φάτσα της την όμορφη...δεν ξέρω και εγώ πόση ώρα μουγγριζα τόσο που αδειασα... Ως τα νύχια των ποδιών..

Λίγο σοσιαλ,πολύ άγγιγμα,περίεργα βλέμματα,και η ατμόσφαιρα κάπως αμήχανη από μεριά μου...και εδώ είναι που έρχεται το παραμύθι...το πουλάει...και το πουλάει τόσο ωραία που θα φύγεις με χαμόγελο και θα πεις τι ήταν αυτό τώρα...δεν ξέρω εάν λέγεται χημεία εγώ ένιωσα λες και είχα γκόμενα που λιώνει για μένα..

Στον δεύτερο γύρο πίπα πάλι ,ένα ισπανικό σε αυτές τις βυζάρες γιατί εάν δεν γινόταν τώρα που γράφω μάλλον θα έκλαιγα..λίγο κάρφωμα αγαπησιαρικο ..και πάλι ισπανικό να ζωγραφίσω αυτές τις βυζάρες...

Εν κατακλείδι και κλειτοριδι
Το κορίτσι είναι τούμπανο μουναρος....παίζει σε gfe και pse και είναι θάνατος...καθαριότητα να έχετε και λίγη ευγένεια και το μουνετο θα κάνει παπάδες...

Στην χαιρετουρα πάνω ,πέταξε και το τελειωτικό...μας γάμησε και έφυγε...εξού και ο τίτλος

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Xaramofais
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.771
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Ντουνταράς, TOMCRUISE, koumanidas και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2024
Θα είναι έγκλημα σοβαρό αν πειράξει αυτά τα υπέροχα στήθη.
review reaction 1 luke_skywalker, Johnny Red2, Atroxistos
25 Φεβρουαρίου, 2024
Πρεπει καπου να σπρωξει και τα μαυρα ναουμε!!χεχεχε
review reaction 3 Johnny Red2
26 Φεβρουαρίου, 2024
Όχι εκεί ρε φίλε,κρίμα είναι..
review reaction 1 Johnny Red2
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3