Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ραντεβού κανονίστηκε πολύ εύκολα με 2/3 μηνύματα. Προτίμησα να πάω στο δικό της το hotel μια που θα περνούσα από κεί.
Φτάνω στην ώρα μου και ζητάω το Νο του δωματίου. Ανεβαίνω και χτυπώ τη πόρτα. Μου ανοίγει το κορίτσι των φωτογραφιών, συν κάποια χρονάκια.
Πράγματι, πολύ όμορφη κοπέλα, που τη χαζεύεις από το κεφάλι και κάτω. Στο πρόσωπο κάτι είχε που δεν με τρέλανε. Δεν έχω καταλάβει τι όμως. Από σώμα όμως είναι διαβήτης!!! Απλά τέλειο χωρίς κυτταρίτιδες και διάφορα άλλα, αν και πέρασε τα 30+. Μια χαρά λοιπόν.
Γλωσσόφιλο απ την αρχή και καλό μάλιστα. Πηγαίνω για φρεσκάρισμα και με περιμένει γυμνή στο κρεββάτι. Τα επόμενα δεν έχουν και σημασία, γιατί όλη η ιστορία ήταν κάτι μεταξύ απόλαυσης και πολύ γέλιου.
Υπέροχο στοματικό με πολύ παιχνίδι της γλώσσας και αρκετά υγρό, σε σημείο να μη μπορείς να κρατηθείς. Στη δική μου περιποίηση, ανακάλυψα πως γαργαλιέται υπερβολικά. Τι το θελα!! Χαμουλης έγινε!!!
Α είναι και υπερβολικά ευαίσθητη στις ρόγες. Δεν θέλει να τις ασκείς πίεση, γιατί πονάει.
Στη συνέχεια ανεβαίνει πάνω μου και αρχίζει τα πάνω κάτω και να γελάει μαζί. Απίστευτη φάση που τελικά με βρήκε να τελειώνω στο προφυλακτικό.
Πρώτη φορά πέρασα τέτοιο ραντεβού και θα το θυμάμαι για καιρό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, hornyasfuck, maradona7 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού