Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 18 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 94030
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συναγωνιστές, η συνάντηση με την Νικόλ ήταν πολύ καλή. Αυτά που είχα διαβάσει επαληθευτηκαν.
Εύκολη όπως πάντα η επικοινωνία με το γραφείο και σκάω στο πορνοχοτελ. Κάνω ένα ντουζάκι για φρεσκαριστω και περιμένω το κορίτσι. Έρχεται με πενταλεπτη καθυστέρηση, αλλά χαμογελαστή και ορεξάτη, γιατί με το που ανοίγω την πόρτα και μπαίνει στο δωμάτιο με φυλάει. Πάμε στο κρεβάτι και άρχισε να ξεντυνεται. Είδε τα χρήματα που τα είχα αφήσει στο κομοδίνο, δεν ασχολήθηκε καθόλου μαζί τους και μπαίνει για μπάνιο.
Βγαίνει από το μπάνιο και έρχεται απευθείας απάνω μου. Αρχίζουμε τα γλωσσοφυλλα που ήταν παθιασμένα και σιγά σιγά κατέβηκε προς τα κάτω. Κάνει καλή πιπα, χωρίς δόντι, χρησιμοποιεί και την γλώσσα της για να γλύφει το εργαλείο, περνάει και από τις μπάλες. Μου φοράει το σκουφάκι και με καβαλάει. Καβαλάει καλά το κατέχει το άθλημα. Άλλωστε είναι χρόνια στον χώρο και είναι έμπειρη. Μετά στα 4 και άρχισα το σφυροκοπημα. Έτσι τελείωσε ο πρώτος γύρος και τα έριξα στην πλάτη της.
Μπανακι και από τους δύο μας και μπλα μπλα. Μπορείς να συνεννοηθείς.
Μετά την αγκάλιασα και αρχίσαμε τα φιλιά. Φιλάει με πάθος, νιώθεις ότι είσαι με την κοπέλα σου. Μετά κατέβηκα στα βυζια της και άρχισα το πιπιλισμα. Πέρασα αρκετή ώρα στα βυζια της, μπορεί να μην είναι μεγάλα αλλά τα ευχαριστήθηκα (άλλωστε το λέω σε κάθε κριτική μου, ότι είμαι μέγας βυζολάγνος).
Μετά έκανε πάλι μια καλή πιπα και ξαπλώνει μπρούμυτα και εγώ να καρφώνω, στη συνέχεια γύρισε ανάσκελα και τύλιξε τα πόδια της γύρω από την μέση μου και έτσι ήρθε το τέλος. Αυτή τη φορά τα έριξα στην κοιλιά της.
Αυτά έγιναν με εμένα και την Νικόλ και πέρασα πολύ καλά και εις άλλα με υγεία.

Υ.Γ.1 Η Νικόλ δεν είναι πιτσιρικά είναι 30+ και την ξέρει καλά την δουλειά.
Υ.Γ.2 Έχει μικρά βυζια αλλά, το μόνο μειονέκτημα για έμενα, αλλά κερδίζει σε υπηρεσίες.
Υ.Γ.3 Είναι όμορφη γυναίκα με καλό σώμα που ξέρει να το χρησιμοποιεί όπως και όποτε χρειάζεται.
Υ.Γ.4 Η συνεννόηση γίνεται μια χαρά με την Νικόλ γιατί μιλάει Αγγλικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.652
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 THV, delipas, Annapurna και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2024
H Νικόλ είναι αστέρι. Πολύ καλός χαρακτήρας, δοτική και πολύ ευχάριστη. 2 Φορές την πήρα και πέρασα πολύ καλά. Λογικά θα τη δω και άλλη μια φορά μέσα στο καλοκαίρι αν είναι εδώ. Θέλω να τη δω και λίγο μαυρισμένη από τον ήλιο.
review reaction 1 hornyasfuck, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1