Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαν γνήσιος Ηρακλειδέας όταν δω κοπέλα με το όνομα Ήρα θα πάω ο κόσμος να χαλάσει

Μεταμεσονύχτιο ραντεβού λοιπόν με την Ήρα αφού μίλησα με την Αμαλία στο κέντρο το ραντεβού το έκλεισα γρήγορα και εύκολα

Εμφάνιση η περιγραφή ύψους κιλών πρέπει να είναι ακριβέστατη, σε ηλικία λίγο μεγαλύτερη την έκανα, Νέα στο επάγγελμα αφού ξεχάστηκε και μου συστήθηκε με το πραγματικό της όνομα

Μπήκε μέσα στο ξενοδοχείο αεράτη και μου έσκασε μπαμ φιλί στο στόμα λέγοντας με καλησπέρα αγάπη μου. Κάύλωσα στο δεύτερολεπτο. Με ζητάει να μπει για φρεσκάρισμα και μπήκε στο ντουζ οπού βγήκε με ένα ωραίο μαύρο κορμάκι

Ξαπλώνει στο κρεβάτι με σκάει γλωσσόφιλο και με ζητάει διακριτικά το δωράκι της, της το δείχνω ότι ήταν στο κομοδίνο το τσέκαρε και χωρίς να το πάρει συνέχισε τα φιλιά

Κατέβηκε για κλαρίνα και τα πήγε πολύ καλά στα πνευστά, Με λέει είμαι μούσκεμα θέλω να με γαμήσεις . Καποτόθηκα και την στήνω στα 4 όπου τεντώνει η κωλάρα της και έχεις άνεση να μπεις μέσα, Έφαγε ανελέητο γαμήσι με έλεγε έτσι δώσε με το μουνί στο χέρι σκίσε με

Έχυσα μέσα της

Μπήκε για ντουζάκι μπηκα για ντουζάκι, την είπα να την κεράσω τσιγάρο με είπε ότι δεν καπνίζει ποτέ μπροστά σε πελάτες. Με έκανε ένα μασάζ και την έβαλα μετά από λίγο για πίπα όπου κάθισα και την απόλαυσα. Με ρώτησε που θέλω να χύσω και την είπα να τα καταπιεί αφού με ενημέρωσε για το κόστος πρώτα

Το έκανε με πολύ χαρά. Εκεί το πανηγύρι και το σόλο κλαρίνο έλαβε τέλος, Πήρε το δωράκι της αφού ξανάκανε ντουζ κι έφυγε

Λοιπόν στα συν.

-Ψηλή

-καλοντυμένη

-Περιποιημένη και πεντακάθαρη

-Άψογη στη δουλεία της



Στα πλην

-Βραζιλιανικοελληνικός κώλος πεταχτός αλλά με φλοιό πορτοκαλιού στα τέσσερα ισιώνει, Εμένα με αρέσουν τέτοιοι κώλοι το βάζω αρνητικό για τρίτους

-Ελαφρά πεσμένο στήθος γιατί είναι μαμά

Κάτι άλλο δεν βρήκα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antonis78
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.704
Πόντοι:
7.386
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 C.G.A, ydroxoos7, John_282 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2024
Πόσο πήγε το μαλλί στο σύνολο δεν μας είπες? Χμμμ;
Καπέλο
review reaction 1 maradona7
19 Φεβρουαρίου, 2024
Καρντασι ακριβό το έχουν το σφηνάκι... Σχεδόν μερίδιο μπουκαλιού σε κέντρο διασκέδασης. Πως να μην το πιεί με χαρά?
review reaction 3 Pa Luki Luk, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2