Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 696674
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δεν της έχω γράψει τίποτα και τώρα που με έχει πιάσει συγγραφικό κρεσεντο θα τα γράψω!
Δεν θα γράψω τίποτα περισσότερο η λιγότερο από αυτά που έχουν γραφτεί εδώ κ χρόνια, απλά θα καταθέσω κ την δική μου άποψη. Συνήθως κάνω μεσημεριανα ραντεβου και είναι πάντα στην ώρα της με μικρές καθυστερήσεις δεκαλεπτου η τετάρτου που είναι δικαιολογημένα, γιατί είμαι πρώτο ραντεβού και αυτή είναι πάρτυ άνιμαλ. Σκάει με τα γνωστά ξεκωλα φορέματα, με η χωρίς βρακάκι και όλα τα κομφορ στην υπερμεγέθη τσάντα του σπορτ Μπίλλυ που έχει μέσα ότι θες! Καποτες, λιπαντικά, δονητές, sex toys τα πάντα όλα!
Στο σεξ πάντα σου δίδεται όπως εσύ θες. Μουνακι, κωλαρακι, βυζάρες, στόμα! Από κάτω, από πάνω, από δίπλα και στο ταβάνι! Σεξ χωρίς όρια, όσο μπορείς να αντέξεις και να σου λέει κι ακόμα κι ακόμα αντέχω άνετα!τρελή όσο χρειάζεται, ίσως κ λίγο παραπάνω χαχαχα και μικρό παρεξηγήσεις με την Ελληνική γλώσσα, αλλά το παλεύει.
Μπορεί να φύγει για το επόμενο δωμάτιο έχοντας ξεχάσει το Στρινγκ της, η οτιδήποτε άλλο, να κυκλοφορεί γυμνή στον διάδρομο του ξενοδοχείου που την ξέρουν όλοι!
Παράδειγμα επαγγελματισμού για όλες, και να μας κρατάει πάντα ανεβασμένο το ηθικό!
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.576
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 THV, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Πέτροςαλανι και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού