Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το τελευταίο διάλεγα μόνο σιγουράκια που ήδη γνώριζα, αλλά μετά από όλες αυτές τις κριτικές δεν μπορούσα να μην δοκιμάσω κι εγώ την αγαπητή και τρελλιάρα Mavie. Με όλες αυτες τις κριτικές φυσικά το ρίσκο ήταν ελάχιστο. Δίωρο ραντεβού λοιπόν και έρχεται η κορασίδα με παλτουδάκι, μίνι μαύρο εφαρμοστό φόρεμα και τακουνακια, όλα καύλα!!! Από την αρχή πολύ διαχυτική, κρασάκι και τσιγάρο για να σπάσει ο πάγος, αλλά ποιός πάγος αφού το κορίτσι είναι ηφαίστειο!!! Από τα πολύ δυνατά σημεία τα άπειρα βαθειά γλωσσόφιλα χωρίς τσιγγουνιές, ντουζάκι και βουρ στον πατσά, ότι στάση ήθελα πάντα με καλή διάθεση, πίπα πολύ καλή, μετά από μια δυό στάσεις τα πήρε όλα στο στοματάκι της, φυσικά δεν μπόρεσα να αντισταθώ σε ένα γλυφομούνι στο όμορφο μουνάκι που έχει και piercing!! Ντουζάκι, χαλάρωση με κρασί και τσιγάρο, λίγο σόσιαλ, αν μπορώ να της προσάψω κάτι αρνητικό είναι ότι μιλάει φωναχτά και πολύ γρήγορα οπότε τα αγγλικά της είναι ολίγον δυσνόητα. Αλλά αυτά είναι λεπτομέρειες όταν μετά από λίγο άρχισε πάλι να μου τρίβει τον πούτσο και να βάζει την γλώσσα της στο λαρύγγι μου, δεύτερος γύρος που καταευχαριστήθηκα με εναλλαγές, να την κοιτάζω στον καθρέφτη και να λέει διάφορα στην γλώσσα της ενώ την γαμούσα. Γενικά ειναι γκόμενα που σε ξεζουμίζει και ιδρώνει την φανέλα!! Λίγο μπιριμπιρι ακόμα, και πήγε να ετοιμαστεί, φιλάκια, υποσχέσεις ότι θα ξαναβρεθούμε και γεια σας.
Δεν την θεωρώ κορυφαία μόνο γιατί μιλάει πολύ αλλά άθελά της , πρέπει να πώ όμως ότι στα του σεξ ήταν πραγματικά ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!! Αν θα την ξαναδώ, πιστεύω πως ναι, ναναι καλά το κορίτσι η πούτσα μου τώρα μπορεί να αντιμετωπίσει μια δύσκολη εβδομάδα εργασίας!!!
Να γαμάτε καλά και να περνάτε όμορφα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 18, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
310€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.452
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, mancunian1986, Γιώργος Παπ. και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού