Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη συνεύρεση με την κορασίδα Βραζιλιάνα & δεύτερη φορά με Λατίνα (η πρώτη για κλάματα) μετά από τις κριτικές που διάβασα λέω ας δοκιμάσω...!!!
Θεωρώ για τα δικά μου γούστα οτι είναι 7 όπως έβαλα στη βαθμολογία όχι κάτι ιδιαίτερο στο πρόσωπο, κορμί αδύνατο καλό & όπως είπαν & οι προλαλήσαντες ο κώλος χαλαρός (επειδή την παρατήρησα είχε πολλές ραγάδες σε εκείνο το σημείο), που θεωρώ ότι είναι έτσι γιατί είχε παραπανήσια κιλά τα οποία έχασε απότομα & έγινε αυτό...!!!
Στην επικοινωνία επίσης δεν ξέρει αγγλικά & προσπαθείς με το translator είναι λίγο κακό γιατί της αρέσει να επικοινωνεί ακόμη & κατά την διάρκεια του σεξ αλλά δεν χωρίς μεταφραστή...!!!!
Στα του αγώνα ντουζ κατευθείαν & με υπέροχο μικρό όμορφο & μοσχομυριστό μουνάκι που στάζει (πολύ καθαρή μέχρι & gadget για τα δόντια είχε) σεξ συμμετοχή & διάθεση απλά υπέροχη... φιλιά με γλώσσα λες & είναι η γκόμενα σου ότι στάση μπορείτε να φανταστείτε δεν είπε πουθενά & σε τίποτα όχι με gfe & pse καταστάσεις ανάλογα την στάση & πως μας έβγαινε κατά την διάρκεια δεν είχε κανένα θέμα ίσα ίσα επιδίωκε & μόνη της προς τα που θα πάει...!!!
Πάντως οι παντρεμένοι ή σε σχέση προσοχή έχω σημάδια σε πόδια & πλάτη με έγδαρε... (μπορεί επειδή της είπα οτι είμαι ελεύθερος να μην πρόσεχε τι κάνει μην την πάρω στο λαιμό μου για λάθος λόγο).
Στο τέλος με παρακάλεσε επειδή θα φύγει 1 Μαρτίου να την ξαναπάρω αλλά για 3 ώρες για να έχουμε περισσότερο χρόνο μαζί (1,5 ώρα 3 φορές σεξ διάλλειμα δεν κάναμε)...
Επειδή έριξε την τιμή στα 150,00 € αξίζει σίγουρα & δεύτερη φορά & αν της φερθείς καλά & ευγενικά στην αρχή νομίζω θα σε πηδήξει δεν θα την πηδήξεις...!!!
Ξεζουμιστείτε ελεύθερα...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 15, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
636
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, maradona7, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2024
Πρέπει να τη προλάβω!!
review reaction 3 hornyasfuck
17 Φεβρουαρίου, 2024
Ώπα τι έγινε το μουνί των 200 έπεσε στα 150;;;

Κατάλαβαν (κοπέλα και γραφείο) ότι δεν είναι θεόμουνο 200;

Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
17 Φεβρουαρίου, 2024
bigmountain ακριβώς αυτό δεν είναι θεόμουνο για 200 αλλά για 150 & για τις υπηρεσίες που κάνει είναι πολύ καλά...!!!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain, Bartender 74
17 Φεβρουαρίου, 2024
Πάλι καλά που εσένα δεν σου ζήτησε 12ωρό.. Γλώσσα

@bigmountain μάλλον υπήρχε ανάγκη για μεγαλύτερο turnover. Ματάκι
review reaction 3 hornyasfuck
18 Φεβρουαρίου, 2024
καταλαβανε μαλλον οτι τελικα δεν υπαρχουνε κ τοσα λεφτα...
μακαρι να το καταλανβουνε κ αλλες...
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, Pa Luki Luk
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5