Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 19 10
Call-Girls 105821
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εγώ ήθελα να συναντήσω την Ισαδώρα πάλι, αλλά δεν ήταν διαθέσιμη οπότε κανόνισα για την Σάσα. Πήγα στον χώρο της κοπέλας που είναι στο κέντρο, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Η κοπέλα είναι πάρα πολύ όμορφη, όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες της. Μιλάει πολύ καλά αγγλικά και είναι πολύ ευδιάθετη! Είχα μιλήσει από πριν για υπηρεσίες που με ενδιαφέρουν όπως το στραπόν που δεν γράφονται στην καρτέλα της, αλλά προσφέρει. Οπότε την συνάντησα και ηταν μια πολυ καλη συναντηση, με ποδολαγνεια, ωραιο γλύψιμο απο μέρους της, στραπον και μασαζάκι μετα.
Να σταθώ στο οτι η κοπελα ειναι γυμνασμένη, κανει σπαγγάτο για πλακα, εχει μεγαλα στητα βυζια που στα φέρνει στη μουρη και ειναι πολυ φιλική!
Της αρεσει η Ελλάδα γι αυτο και ερχεται συχνα, θα κατσει δυο βδομαδες και θα ξαναέρθει πιο μετα.
Καλες τσάρκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 15, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Antonis_Greece4, ftshslv και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2024
Καλησπέρα συναγωνιστή, εχω την απορεια μου σαν νεογνο της παρεας

η κοπελα δεν εχει στο προγραμμα ποδολαγνια, εσυ το ζητησες και το πληρωσες εξτρα ? η πως το γενικα γιατι με ενδιαφρει, ευχαριστω εκ των προτερων
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
26 Φεβρουαρίου, 2024
Καλημέρα! Η Ποδολαγνεία είναι από αυτές τις υπηρεσίες που από τη μία έχουν μεγάλο εύρος και από την άλλη πολλές κοπέλες την κάνουν χωρίς να αναγράφεται. Εγώ για παράδειγμα δεν ζήτησα να μου τον παίξει με τα πόδια της, που είναι συνήθως ο λόγος που οι κοπέλες δεν γράφουν την υπηρεσία. Νομίζω μονο η Βιολέτα απο your angels μου εχει αρνηθεί γλύψιμο ποδιού, γενικα το ξεκιναω και ολα πανε καλα.
Εξάλλου δεν με νοιαζει να εχει εμπειρια η κοπελα.
Ελπιζω να βοήθησα!
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
27 Φεβρουαρίου, 2024
Και βοήθησες πολύ και είσαι και πολύ μάγκας, ευχαριστώ πολυ φίλε μου
review reaction 1 pervsexmate, Johnny Red2, hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3