Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κάθομαι τώρα και κοιτάω τις φωτογραφίες της κοπέλας. Δεν έχουν πολλές διαφορές με τη πραγματικότητα, αλλά δεν είναι και ίδιες. Δεν είναι άσχημη. Πιο όμορφη είναι.
Με το που θα τη δεις καταλαβαίνεις ότι είναι λατίνα. Έχει πέσει αρκετή δουλειά και σε στήθος και πιστεύω και στα οπίσθια. Αυτό που ίσως ενοχλήσει είναι τα χείλη.
Τη περίμενα σε δικό μου hotel. Δεν άργησε, ήρθε ακριβώς στην ώρα της. Είναι εντυπωσιακή γυναίκα από κοντά και τα νούμερα στο προφίλ της είναι πραγματικά. Γυναικάρα δηλαδή.
Ήρθε έτοιμη από το ξενοδοχείο και δεν μπήκε για φρεσκάρισμα. Ήπιαμε τα ποτά μας και μέσω τηλεφώνου προσπαθήσαμε να πούμε μια κουβέντα. Όχι και εύκολη συνεννόησή δηλαδή.
Γλωσσόφιλα δεν έχει. Μόνο επιφανειακά. Στο στοματικό προσπαθεί με πολύ σάλιο και dt (έχει βαθύ λαρύγγι) αλλά οι κινήσεις της ήταν λίγο άγαρμπες, γρήγορες και με αρκετό δόντι οπότε δεν ήρθε εύκολα η ανύψωση. Τη σταμάτησα λίγο και άρχισα εγώ το σπατουλάρισμα. Λίγα πράγματα εδώ. Κάπου έχει στραβώσει η δουλειά. Φοράει προφυλακτικό, στήνεται στα 4 (αυτό ήταν κάτι άλλο φοβερό στήσιμο) μπαίνω μέσα αλλά μετά από λίγο σκεπτόμενος όλο το ιστορικό, είχαμε πτώση. Βγάζουμε καπότα και αρχίζει το τρομπόνι. Κουράστηκε αλλά τα κατάφερε και ήρθε το τέλος μετά από λίγο. Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε.
Τελικά η Amanda δεν ανταποκρίθηκε στα θέλω μου. Δεν πέρασα άσχημα, αλλά δεν ήταν κάτι που θα θυμάμαι. Δεν φταίει η κοπέλα. Ίσως να μην το έχει με το άθλημα. Είναι πάντως ευδιάθετη αλλά δεν φτάνει μόνο αυτό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.731
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, LION-974, Yatoputso και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2024
Kρίμα και φάινεται υπερτούμπανο!!
Αν ήταν καλή, θα γέμιζε τα ταμεία του μαγαζιού!!!

Ξυπνάτε ρε γραφείο.....ξυπνάτε και μπουλόστε την!!!

ΑΙΝΤΕ!!!
review reaction 1 mad_max, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1