Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Συνάντηση σήμερα με Βερόνικα. Παρά τις ανάμεικτες κριτικές είπα να τζογάρω. Τελικά πήγα κουβά.
Ακραία βαριεστημένη και αμήχανη. Δυο φορές γύρισε και τα ματια της ανάποδα εκνευρισμένη επειδή … ακούμπησα (μαλακά, σαν χάδι) τις ρώγες της.
Στην πίπα έβαζε συνέχεια χέρι ώστε να μην μπαίνει όλος μέσα. Κάποιες φορές την έβλεπα να ξεφυσάει στην αλλαγή στάσεων.
Εμφανισιακά οκ σωματάρα, φάτσα δεν πέθανα να σας πω, αλλά τι να το κάνεις αν είναι σαν να πηδάς κομοδίνο;
Η ειρωνία είναι ότι όπως μου είπε ήμουν το πρώτο της ραντεβού της ημέρας και η συμπεριφορά της θα δικαιολογούνταν μόνο αν ήμουν το εικοστό. Τα λεφτά αυτά στις μέρες μας για υπηρεσίες στούντιο είναι κρίμα.
Ως μοντέλο να διαφημίζει αθλητικά εσώρουχα θα της πήγαινε γάντι αλλά γι αυτήν την δουλειά -για μένα- απλά δεν κάνει. Η τελευταία που είχα δοκιμάσει από γκλάμουρ ήταν η Σιένα, την οποία δεν την βλέπει ούτε με κυάλια η Βερόνικα. Αυτά από μένα. Να περνάτε καλά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Nikoklis
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
315
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mancunian1986, Rebirthed Sapiens Sapiens και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2024
Αν απαγορευόταν το άγγιγμα της ρώγας, τι επιτρεπόταν να αγγίξεις;;;
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1