Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 87913
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ανοίγω την πόρτα βλέπω μια πολύ όμορφη κοπέλα ψηλή κοπέλα όπως είναι στις φώτο (σπάνιο).
Μπαίνει για ντουζ βγαίνει με ωραία κόκκινα εσώρουχα πολύ ωραίο σώμα για τα δικά μου γούστα βυζάρα πλαστική αλλά πολύ καλή δουλειά θεωρώ, κώλος πλαστικός που με ψιλοχάλασε γιατί φαινόταν έντονα σε σχέση με το βυζί που φαινόταν ποιο φυσικό (αλλά τι να κάνει, πρέπει να είναι άκωλη).
Φιλιά για αρχή λίγο "μαζεμένη", χούφτωμα παντού & γλείψιμο στο μοσχομυριστό μουνάκι της & με έσφιγγε με τα πόδια της να μου "στίψει" το κεφάλι (δεν ήθελε αλλά δεν μου το είπε???) Δεν την άφησα έβαλα & δάχτυλο & σε ελάχιστα λεπτά χαλάρωσε & με έχυσε αμέσως...!!!
Αφού αφήθηκε (δεν ξέρω τι την είχε τσιμπήσει το ραντεβού ήταν νωρίς για να έχει κουραστεί θεωρώ), πίπα καλή βαθιά, αρχίδια πέρασε & έρχεται το τέλος άμεσα, της λέω είμαι καυλωμένος συνεχίζουμε χωρίς διάλλειμα δεν έφερε καμία αντίρρηση & συνέχισε την πίπα (ξέρει τι κάνει) σκουφί & είτε από πάνω είτε από κάτω είτε στα 4 είχε συμμετοχή & έδειξε αρκετά να το ευχαριστιέται & η ίδια ήταν όλη την διάρκεια υγρή & δεν χρειάστηκε extra λίπανση...!!!
Θα την ξανασυναντούσα σίγουρα γιατί θεωρώ ότι είναι πολύ όμορφη & γλυκιά & όταν χαλάρωσε πέρασα πολύ καλά...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 19, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
636
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, doc_lin, hornyasfuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού