Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αύγουστος ζέστη & οι καύλες είναι στο κόκκινο... Συνεννόηση με το γραφείο κλείσιμο γρήγορα ραντεβού με την πιτσιρίκα...
Έρχεται ανοίγω την πόρτα αντικρίζω μια σχετικά όμορφη κοπέλα με ωραία μάτια όχι αυτό που βλέπεις στις φώτο αλλά όπως κατεβαίνουν τα μάτια μου μια κοπέλα με πιασίματα & νταρντάνα... Μπαίνει χαμογελαστή & κατευθείαν φιλί... Λέω ας δούμε τι θα γίνει στον αγώνα...
Ντουζ επιστρέφει ξαπλώνει ωραία φυσικές βυζάρες στην θέση τους μιας & είναι πιτσιρίκα με πιασίματα γενικά αλλά σφιχτή τέρμα δεν κρέμαγε τίποτα όπου & αν την έπιανες ήταν πέτρα ήταν αθλήτρια του σκι από ότι είπε....!!!
Καλά είναι λέω ξεκινάμε τα φιλιά χούφτωμα & γλείψιμο τις βυζάρες γλείψιμο το μυρωδάτο νεανικό μουνάκι της & με δάχτυλο μούσκεμα & τελείωμα με σπαρτάρισμα & ξεμάλλιασμα... Περίμενε 2 λεπτά μου λέει να συνέλθω ( καλή επικοινωνία ήξερε καλά αγγλικά & ήταν διαχειτική & πολύ ευχάριστη) συνέρχεται αρχίζει την δική μου περιποίηση αν & ήδη καυλωμένος καλή πίπα γούσταρε να τον έχει στο στόμα της πέρασε & από μπάλες βλέπω ότι δεν κρατιέμαι & αδειάζω στις βυζάρες τις...
Ντούζ & κουβέντα με πολύ καλή διάθεση όπως προανέφερα... Βλέπω ότι έχει διάθεση αρχίζει μόνη της τα χάδια πίπα καλή με καύλωσε αμέσως & σκουφί για να μπω στο μουνάκι της που με λίγο χάιδεμα & δάχτυλο είχε ήδη μουσκέψει & στα 4 για να έχω καλύτερη θέα την κωλάρα της & να βλέπω στον καθρέφτη τις βυζάρες της...
Σφυροκοπάω & είμαι μέσα στην καύλα όπως & αυτή έτσι έδειχνε & αρχίζει να λέει διάφορα, δεν καταλάβαινα τα έλεγε στη δικιά της γλώσσα σταματούσα να μην χύσω από την καύλα τόσο γρήγορα & να μην σταματάει αυτή & να συνεχίζει να λέει τα δικά της & να με κοιτάει από τον καθρέφτη.... Τι να κάνω δεν κρατήθηκα & έχυσα μέσα... Μου έδειξε ότι ήθελε & άλλο γαμήσι & να μην έχω τελειώσει... Της είπα ότι δεν είμαι πορνοστάρ να κρατάω 1 ώρα έστω & την 2η φορά & ειδικά όταν υπάρχουν τέτοιες καύλες & έχεις & καιρό να καταθέσεις...
Γενικά στον αγώνα γουστάρει να γαμιέται & το ευχαριστιέται είναι & για GFE & PSE καταστάσεις & αντέχει πολύ...!!!
Για όσους δεν είναι μοντελάκηδες ενδείκνυται & θα περάσουν καλά με το θηρίο...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 19, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
675
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 shiny, ThE, linear και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2024
Χωρίς να θέλω να αμφισβητηθεί η κριτική του νέου μέλους καλό θα ήταν να μην ανεβαίνουν κριτικές για συναντήσεις που έγιναν 6+ μήνες plus πρίν. Οι λόγοι ευνόητοι νομίζω,,,,
review reaction 1 monstercock greece, srek7, Analripper και 3 άλλα μέλη
12 Φεβρουαρίου, 2024
Επειδή είδα ότι δεν είναι ενεργή η κοπέλα εδώ & καιρό είπα να "κάψω" τις χαμηλές βαθμολογίες με παλαιότερες συναντήσεις για να μην αδικήσω αυτές που θεωρώ ότι άξιζαν περισσότερο σε βαθμολογία...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2