Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημέρα απεργίας αλλά κανονίστηκε το ραντεβού με την Kira στην ώρα της...
Ανοίγω την πόρτα βλέπω μια κοπέλα σχετικά ωραία όπως στις φώτο αλλά λίγο ποιο άγριο πρόσωπο
χωρίς την λάμψη με ωραία μάτια... Το ντύσιμο της όμως.... Νόμιζα ότι ήρθε με χρονοκάψουλα...
Τέλος πάντων λέω θα τα βγάλει δεν θα γαμήσω τα ρούχα, πριν τα βγάλει έφαγε ένα δεκάλεπτο να κοιτάει τον καθρέφτη
να φτιάχνει τα μαλλιά & να με ρωτάει αν είναι όμορφη...!!!Χμμμ;
Πάει για ντούζ έρχεται επιτέλους χωρίς τα ρούχα εμφανίζεται μια κορμάρα με ωραίο φτιαγμένη βυζάρα κοιτιέται πάλι τον καθρέφτη
& έρχεται επιτέλους κατά πάνω μου...
Ξεκινάμε τα φιλιά λέω αφού θέλει & επιβεβαίωση ας της δείξω οτι μετράει την αρχίζω στο γλείψιμο από πάνω μέχρι κάτω... ωραίο μοσχομυριστό μουνάκι που μόλις έβαλα την γλώσσα μου άρχισε να στάζει & να μου τραβάει τα μαλλιά δέχτηκε & δάχτυλα & να το χύσιμο στα δάχτυλα μου... Είμαι καυλωμένος ήδη οπότε λίγο γλείψιμο & σε εμένα μην αδειάσουμε σε δευτερόλεπτα... Σκουφί & μέσα ήδη στο υγρό μουνάκι της ιεραποστολικό & άδειασμα στο σκουφί δεν προλάβαινα από τις καύλες...
Πάμε για ντουζ ξεκινάει πάλι τα κοιτάγματα στο καθρέφτη την καταλαβαίνω ότι θέλει κοπλιμέντα πάλι λέω καλά πήγε το πρώτο καυλωμένοι & οι 2 ας της χαρίσω "απλόχερα" ωραία λόγια...
2ος γύρος πάλι φιλιά πάλι γλειψίματα εκατέρωθεν καύλες & οι 2 ξανά σκουφί μιας & δεν χρειάστηκε προσπάθεια για ανύψωση & αυτή από πάνω να βλέπω τις βυζάρες να χορεύουν μαζί της συνέχισε να είναι υγρή & φαινόταν παντού... Γύρισμα στα 4 με ωραία θέα είναι τόση η καύλα που έρχεται το τέλος στα κωλομέρια της... Πάμε ξανά για ντουζ αντιλαμβάνομαι ότι κάτι την τσίμπησε (λες & την είχα γκόμενα) λέω τι έγινε & καταλαβαίνω ότι ήθελε περισσότερο γαμήσι αλλά έχυσα...Χμμμ;
Σκέφτηκα & για 3ο γύρο αλλά λόγω περιορισμένου χρόνου & μένοντας μόνο 5 λεπτά άρχισε να ντύνεται & λέω την επόμενη φορά περισσότερη ώρα για να τιμήσω & την κωλοτρυπίδα της...
Φεύγοντας ξανά τα ίδια κοιτάχτηκε πρώτα στον καθρέφτη με ρώτησε πρώτα πως την βρήκα & μετά αγκαλιά φιλί & γειά σας...!!!
Εγώ πλήρωσα για την ευχαρίστηση μου ή αυτή??? Χμμμ;Χμμμ;
Αν της δώσεις την κατάλληλη προσοχή, της δείξεις ότι "μετράει" & δεν κολλάς στα ψωνίστηκα που κάνει θα περάσεις καλά...!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 09, 2022
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
675
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, mancunian1986, Kontopodis και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού