Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 24 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 103917
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0

Συνάντηση χθες με την Σταυρούλα. Κλείσιμο ραντεβού την ιδια μέρα, ήθελα Βίκυ αλλά ήταν κλεισμένη φουλ, οπότε πήγα στην εναλλακτική που είχα την Σταυρούλα. Είχα διαβάσει καλά λόγια από τα παιδιά, με αστερίσκο τα φιλιά που γράψανε κάποιοι ότι δεν δινει, οπότε πήγα προετοιμασμένος για παν ενδεχόμενο. Εύκολη συννενόηση με το γραφείο και κλείστηκε το ραντεβού για ξενοδοχείο που με βόλευε.

Εφτασα νωρίς στο ξενοδοχείο. Παρέλαβα αριθμό δωματίου, πλήρωσα το κόστος ενοικίασης δωματίου με cash , μπήκα στον αναβατόρα και ανέβηκα στο δωμάτιο μου. Μόλις μπήκα άνοιξα το κλιματιστικο , τράβηξα τις κουρτίνες για τα αδιάκριτα βλέμματα που παραμονεύουν στην γωνία να με δουν, έβαλα μουσική που να με εμπνέει και εισήλθα στο μπάνιο για το απαραίτητο φρεσκάρισμα. Αφού ολοκλήρωσα , έστειλα τον αριθμό στο γραφείο, χτένισα το ‘’πλούσιο’’ μαλλί μου , έβαλα την κολώνια μου, κοιτάχτηκα στον καθρέφτη , με έφτυσα για το κακό το μάτι και κάθισα να περιμένω την παρτενέρ μου φορώντας τα απολύτως απαραίτητα. Μεγάλο χαμόγελο

Ηρθε στην ώρα της . Πρώτη εντύπωση , πολύ θετική. Μιλάμε για μια πανέμορφη μελαχρινή κοπέλα. Εντυπωσιάστηκα, την περίμενα να είναι όμορφη από οσα είχα διαβάσει , αλλά ήταν ακόμα πιο όμορφη από οσο περίμενα. Πολύ όμορφο προσωπάκι, ωραίο μοντελέ σώμα που ήταν αρκετά μαυρισμένο και ψηλή γύρω στο 1,75 με μικρό στήθος, ηλικιακά 20 ετών. Φορούσε μαύρο παλτό, τακούνια (όπως ζήτησα και ευχαριστώ το γραφείο που το τήρησε) και από μέσα ένα ωραίο μαύρο σορτσάκι. Αυτό που ξεχωρίζει πάνω της βέβαια είναι η ωραία της κωλάρα. Αμέσως εκεί καρφώθηκαν τα μάτια μου, με διακριτικό τρόπο βέβαια, μην μας περάσει και για τίποτα λιγούρηδες..Γλώσσα

Ξεκινήσαμε με μπαλαμούτι, φιλιά, αγκαλιές , γδύσιμο κλπ. Ηρθε με φουλ διάθεση. Να πω ότι φιλάει κανονικά και με γλώσσα προς έκπληξη μου. Και από αυτι πέρασε και από στήθος και από όλα. Με περιποιήθηκε άψογα. Μετά κατέβηκε πιο κάτω και τον πήρε στο στόμα της. Πολύ καλό στοματικό, χρησιμοποιεί αρκετά χέρι το οποίο με ευγενικό τρόπο της το απομάκρυνα οσο μπορούσα, ενώ περνάει φουλ και από @@@, πολύ όμορφο γλύψιμο. Εκανε και κάποιες προσπάθειες για deep, ενώ το χέρι της άγγιζε πολύ όμορφα χαμηλά.. Στην συνέχεια πέρασε προφυλακτικο, συνεχίστηκε η δράση εξίσου όμορφα . Λάτρεψα την κωλάρα της κοπέλας, ως γνήσιος και αμετανόητος κωλάκιας που είμαι…Πλατύ χαμόγελο

Μετά από λίγη ώρα λοιπόν τραβήχτηκα, λόγω έλευσης άσπρων υγρών, αστραπιαία απομάκρυνση προφυλακτικού από τον έμπειρο χύστη και εκτόξευση χιλιάδων σπερματοζωαρίων στην όμορφη νεαρή κοπέλα. Αναστεναγμός ανακούφισης από τον πελάτη , χαμόγελο της κοπέλας και λήξη 1ου γύρου. Χεχε!

Ξεκούραση μετά λίγο για να συνέλθει ο κουρασμένος παίκτης. Η κοπέλα χάζεψε λίγο στο κινητό της, εγώ ρωτησα 2-3 πράγματα έτσι να γνωριστούμε λίγο καλύτερα. Γενικά από επικοινωνία μέτρια πράγματα, θα ήθελα περισσότερα σε αυτό τον τομέα. Eιναι και λίγο μαγκάκι από χαρακτήρα, όπως εύστοχα αναφέρθηκε από προηγούμενο συνάδελφο, αλλά όχι κάτι άσχημο /ενοχλητικό.

Εναρξη και δευτερου γύρου μετά. Κινηθήκαμε σε gfe ρυθμούς και προς έκπληξη μου κατάφεραμε και 2ο τελείωμα. Πραγματικά άδειασα. Δεν είχε άλλο το φορτίο.. Παραλαβή από την επόμενη εβδομάδα πάλι..Μεγάλο χαμόγελο

Μπανάκι λοιπόν και από τους δυο ξεχωριστά, γιατί το μπάνιο δεν μας χωρούσε μαζί , ειμαι και ογκώδης εγώ (τρομάρα μου) , φιλιά ματς μουτς και αποχώρηση της κοπέλας από το δωμάτιο. Με ξάφνιασε λίγο αυτό καθώς θέλαμε ένα τέταρτο ακομα για να συμπηρωθεί η μια ώρα, αλλά ίσως επειδή είχα τελειώσει ηδη 2 φορές, θεώρησε ότι δεν χρειάζεται να κάτσει άλλο μαζί μου. Μπορεί να είχε δουλειές, ή επόμενο ραντεβού, ή πολύ απλά να βαρέθηκε. Δεκτό. Δεν μπορούμε να ταιριάζουμε όλοι με όλους. Δεν έχω τέτοια απαίτηση προσωπικά, η δουλειά να γίνει.. Είμαι πλήρως συνειδητοποιημένος για τον χώρο που βρίσκομαι. Έτσι!

Το δωράκι της στα 150 η ώρα. Από εμφάνιση τα δικαιολογεί, μιλάμε για μοντελάκι πραγματικά, αλλά και από υπηρεσίες το προσπαθεί, θέλει χρόνο βέβαια ακομα για να ξεδιπλώσει πλήρως το ταλέντο της. Την βρήκα λιγο αγχωμένη , λίγο αμήχανη καποιες στιγμές, λίγο κλειστή, θέλει χρόνο .. Από ότι κατάλαβα είναι νέα στον χώρο. Μην ξεχνάμε ότι έχουμε να κάνουμε και με ένα κοριτσι 20 ετών.

Τέλος, πριν φύγω από το ξενοδοχείο , έμεινα για λίγο στο δωμάτιο και το συμμάζεψα κάπως, μην το βρει έτσι μπουρδέλο ο επόμενος. Aφού τελείωσα την προσευχή μου ( οπου ζήτησα συγχώρεση ΚΑΙ των χθεσινών αμαρτιών μου ), έβαλα την καπαρντίνα μου και αποχώρησα και εγώ. Με χαμόγελο χαιρέτησα την κομψοτάτη μελαχρινή ρεσεψιονιστ, της παρέδωσα τον ‘’εξοπλισμό’’ μου και αναχώρησα προς άγνωστo προορισμό..Χεχε!

Αυτή ήταν λοιπόν η εμπειρία μου με την κοπέλα. Ελπίζω , μιας και είναι η πρώτη μου κριτική για φέτος, να μου φέρει γούρι η κοπέλα και να εχω ωραία ραντεβού φέτος με εξίσου ομορφα κορίτσια. Αλλιώς θα ζητήσω τα λεφτά μου πίσω..Χαμόγελο με γλώσσα

Γεροί να’ μαστε λοιπόν , θα το γλεντήσουμε και φέτος..Μια ζωή την έχουμε. Καλή μας Χρονιά . Άντε και με το καλό να βγω στην σύνταξη επιτέλους να ησυχάσω πια από όλα αυτά.. Πλατύ χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 11, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ypotaktikos97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
5.913
Πόντοι:
2.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Γιώργος Παπ. και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2024
Ωραιος!! τι κολωνια εβαλες?χιχιχιι
review reaction 3 ypotaktikos97
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1