Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
25χρονη Ουκρανή, που μένει προσωρινά στην Τουρκία και ασχολείται εδώ και κάποιο καιρό με το ευγενές σπορ…

Εμφανισιακά οι photos με τα κόκκινα εσώρουχα είναι πολύ κοντά σε αυτό που θα δείτε.
“ Έκφυλο” πρόσωπο, με πολύ ωραία μάτια. Σώμα πολύ καλό, flat κοιλιά, δεμένα πόδια, πεταχτό σφιχτό κώλο (θα τον ήθελα λίγο μικρότερο, μην πάει το μυαλό σας όμως σε κάτι υπερβολικό) και ένα από τα καλύτερα φυσικά στήθη που έχω δει. Σαφώς must για τους βυζολάγνους.Κουλ Ένα πολύ μικρό tattoo στον αριστερό πήχη που περνά εντελώς απαρατήρητο και piercing στον αφαλό. Πολύ απαλό κατάλευκο δέρμα. Ύψος γύρω στο 1,67-1,68 καθαρό.

Ήρθε ντυμένη με ένα μαύρο δερμάτινο παντελόνι, ένα πολύ sexy top με κορδόνια, άσπρο σακάκι και μαύρα ψηλοτάκουνα μποτίνια. Πολύ ελαφρύ βάψιμο, ωραίο άρωμα, περιποιημένα άνω και κάτω άκρα και καθαριότητα σε όλα ΟΚ.

Συμπεριφορά πραγματικά εξαιρετική. Ευγενέστατη, χαμογελαστή, φιλική, ζεστή, με πολύ ωραία ενέργεια. Τα Αγγλικά της είναι τίμια και μπορείς να κάνεις άνετα κουβέντα.

Στον αγώνα : Ξεκινάει τα γλωσσόφιλα και τα γλειψίματα με πολύ πάθος και αισθησιασμό. Κάτι αγκαλιές κάτι γλειψίματα στο λαιμό, πάμε για gfe σκέφτομαι…Κεφάλι σε τοίχο! Βγαίνουν τα ρούχα και η κοπέλα μπαίνει σε beast mode! Dt, mf, γλείψιμο από την κορυφή μέχρι τα νύχια και όλα τα συμπαραμαρτούντα…
Στο sex , αίμα και άμμος!!! Τα πάντα όλα, εξαιρετική συμμετοχή, στα κόκκινα χωρίς κόφτες. Ναι!

Συμπερασματικά : Ο ορισμός του VFM, απλά.Γερο-μύστης

Ps1 : Η κοπέλα, για εμένα έχει τρομερή ενέργεια και το ζει στο 100%. Ακόμα και αν όλο αυτό είναι ψεύτικο, μπράβο της γιατί αυτόματα την κατατάσσει σε μία από τις καλύτερες επαγγελματίες που έχω γνωρίσει. Ότι και να ισχύει, τέτοιες θέλουμε…

Ps2 : Όταν έφυγε στο μυαλό μου ήρθε η κομματάρα των μεγάλων Psychedelic Furs. Δεν θα έπρεπε, είχα περάσει πολύ καλά. Οι πτήσεις του μυαλού είναι παράξενες τελικά…

Who’s gonna wear your crown, no one
The queens of the underground or no one
The sirens will never sing
Just silence in everything
For no one at all

https://www.youtube.com/watch?v=JoyspZRMlQc

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.146
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, mallias20, TOMCRUISE και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2024
Psychedelic furs ρε θηρίο??? Εύγε!!!
review reaction 1 hornyasfuck, old boy
16 Φεβρουαρίου, 2024
εισαι ωραια ψυχη ρε μαγκα,μας ταξιδευεις ωραια καθε φορα!
review reaction 1 old boy, hornyasfuck
16 Φεβρουαρίου, 2024
@TOMCRUISE : Σε ευχαριστώ φίλε! Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3