Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 234 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση λοιπόν με την Άννα .
Εχοντας φάει παστέλι από άλλη κοπέλα κ με τη καυλα να μην υποχωρεί ,ψάχνω να δω πως κ που θα εκτονωθώ . Η ώρα περασμένη, από το πρωί στο τρέξιμο λόγω δουλειάς κ υποχρεώσεων έχει πάει 10 το βράδυ κ είμαι στον αέρα . Να κάνω ραντεβού η όχι ;; Θα αντεπεξέλθω η όχι ; Νικάει η καυλα στην αναζητηση μου κ στέλνω 2 μηνύματα σε κορίτσια από εδώ , με διαφορά μισής ώρας … η Άννα απάντησε άμεσα , η άλλη κοπέλα με λίγη καθυστέρηση για την οποία respect , θα τιμηθεί εν καιρω.
Άννα λοιπόν , κανονίζουμε σε 1,5 ωρα στο δωμάτιο . Λίγο πολύ ότι έχουν γράψει οι συνάδελφοι από θέμα εμφάνισης . Επιδερμίδα απαλή κ σφιχτή , βυζια εξαιρετικά στην αφή στο μέγεθος , κωλαρακι επίσης ωραίο κ απαλό , στρογγυλό , όχι ροδάκινο αλλά σεξυ σίγουρα !!
Έπαιξε ένας γύρος παρόλο που το μωρό προσπάθησε να με κάνει κ 2η φορά αλλά η κούραση κ η ώρα ήταν τέτοια που δεν τα κατάφερα . Ευχαριστήθηκα γλείψιμο στο πεντακάθαρο κ ατριχο μουνακι της όπως ευχαριστήθηκα κ την πίπα της η οποία κόντεψε να με τελειώσει την 1ηφορα κ την διέκοψα για να γαμηθουμε!!
Η κοπέλα είναι ευγενική κ ρωτάει τι σαρεσει κ τι όχι για να περάσεις όσο γίνεται καλύτερα !!
Έβαλα ίσως να την συναντησω ξανά γτ ως επι το πλείστον βρίσκομαι κάθε φορά με διαφορετικη κοπέλα για την ποικιλία !!
Αννουλα ευχαριστώ κ σορρυ που δε παίδεψα !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 07, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Lucifer_gr37
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.619
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 T-DRIVER1, TRR, SEXTYPHOON και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2024
Επικη η πίπα της
review reaction 1 Lucifer_gr37
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1