Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νομιζω οτι ειναι απο τις ελαχιστες φορες που σχεδον ολοι συμφωνουμε στις κριτικες...

Μολις ρωτησα το γραφειο για την κοπελα που μου ειπαν κατευθειαν δες την...δε το κανουν συχνα γτ ξερουν τα γουστα μου οποτε μου εκανε εντυπωση...

Εβαλα μετρια συμπεριφορά γτ ενω ειχα κλεισει κ πρωκτικο η κοπελα ειπε δεν ενημερώθηκε.δε ξερω αν οντως ηταν ετσι η αν ηταν κουρασμενη κ δεν ηθελε αλλα αυτος ειναι ο αστερισκος που δεν εκανε το ραντεβού τελειο...

Παμε στην κοπελα...η πρωτη εντυπωση λογω μαλλιων κ τατουαζ ειναι σιγουρα διαφορετικη...προσωπικα παρολο που ειναι κοντουλα θεωρώ οτι η πρωτη εντυπωση ειναι εντυπωσιακη...

Το προσωπο στις φωτο την αδικει νομιζω...
Οσο για το σωμα αν θυμαμαι καλα ειναι το δευτερο η τριτο 10ρι που βαζω απο τοτε που γραφω κριτικες....και ναι νομιζω οτι παρα το υψος της το σωμα ειναι 10αρι στα ματια μου....
Γεματο 2αρι στηθος ιχνος λιπους σε κοιλια και κωλος οσο πρεπει για τη σωματοδομη της...

Συμπεριφορα...η κοπελα ηταν ευγενεστατη τα αγγλικα της σε πολυ καλο επιπεδο καναμε μαλιστα κ πολυ καλο χαβαλε ενδιαμεσα γτ εχει μια τρελα κολλητικη θα ελεγα οποτε κ σε αυτο το κομματι αριστη...

Καθαριότητα αψογη αν κ αυτες οι κρεμες που βαζουν ειναι σπαστικες όταν θες να γλυφεις πατοκορφα...

Και παμε στο σεξ που ειναι κ το κυριοτερο...η κοπελα δεν ειπε οχι σε τπτ προσπαθησε ακομα κ για πιο hardcore υπηρεσίες παρολο που ξεκαθαρα δεν ειναι υποτακτική οποτε το εκτιμησα κ αυτο....
Πιπα οχι βαθια (για αυτο και το 9) αν κ κανει γενικα ωραιο στοματικο με σάλιο κτλ
Φιλια με γλωσσα οπως πρεπει...
Βεντουζαρει πανω σου ειδικα αν φτιαχτει κ λιγο κ φιλαει παντου πραγματικά εκεινη την ωρα...
Και σε τεμπο πηγαμε οσο ψηλα μπορουσα κ δε με σταματησε κ το ωραιοτερο κομματι ηταν οτι υγραινοταν συνεχως κατι που βοηθαει φυσικα ...

Ο αστερισκος οπως ειπα παει στο πρωκτικο που οταν ειπα να κανουμε στον 2 γύρο μου ειπε οτι δεν ειχε ενημερωθει κ οτι ειναι μεγαλο κ δε θα μπορουσε (δεν ειναι μεγαλο...μου ερχονται 2-3 στο μυαλο που θα μπορουσα να βαλω κ τα αρχιδια μεσα)...
Επειδη ομως ειχα ηδη περασει πολυ ωραια μεχρι τοτε δεν χαλασε την εικονα του ραντεβού απλα δε το εκανε τελειο...
Επισης κατι ακομα που δε ξερω αν ειναι αρνητικο απαραίτητα ειναι οτι η κοπελα γενικα ειναι σε υπερενταση και ενω εγω θελω να εχω τον απόλυτο ελεγχο για το πως κυλαει το ραντεβού δεν ειναι τοσο ευκολο με την συγκεκριμένη καθως θελει και αυτη να κανει αυτα που θελει οπως τα θελει και δε μπορει να κατσει στον κωλο της....

Σε γενικές γραμμές η κοπελα ειναι απο τις καλύτερες επιλογές εκει εξω κ θεωρω οτι ειναι θεμα χρονου να καει αν δε γινει σωστη συντήρηση απο το γραφειο κ απο την ιδια και θα ειναι πραγματικα κριμα γτ ειναι προσγειωμενη ξερει τι κανει κ της αρεσει οσο αυτο ειναι δυνατον....

Υγ οτι θα μου τραγουδουσε Μπιθικώτση (υπομονη) βραζιλιανα εσκορτ πραγματικα δε περιμενα οτι θα το ζησω...

Αυτα τα ολιγα κυριοι...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mancunian1986
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
4.934
Πόντοι:
9.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 company of heroes tho, delipas, Annapurna και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2024
Μεγαλο ξεμεγαλος με σαλιο και υπομονη ο κωλος γινεται μουνι.. Δεν μπορω να καταλαβω αυτες τις δικαιολογιες….
review reaction 1 review reaction 3 STAVROS6969, hornyasfuck, Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1