Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αρχίζω να αναθεωρώ τις απόψεις μου για τις λατίνες εργαζόμενες, καθώς οι 2 τελευταίες εμπειρίες μου ήταν άκρως θετικές.
Για την εμφάνιση έχουν ειπωθεί όλα, τί να συμπληρώσω εγώ παραπάνω, 23-24 χρονών χαμογελαστή πιπίνα με καταγωγή από Βραζιλία....πρέπει να είσαι πυροβολημένος για να βρεις κάτι κακό να πεις.
Ακόμη και εγώ που μου τη σπάνε τα τατουάζ και τα θεωρώ ύβρη προς την ομορφιά του γυναικείου κορμιού, στα 3 πρώτα δευτερόλεπτα που μπήκα στο δωμάτιο και την αντίκρυσα ήμουν με την πούτσα κάγκελο και δεν μπορούσα καν να καθήσω.....Γιούπιιι!
Το μόνο που με προβλημάτισε λίγο ήταν το μαλλί της που δεν ήξερα πως ακριβώς να το διαχειριστώ για να μην της το χαλάσω κατά τη διάρκεια της πράξης.Χαμόγελο με γλώσσα
Εννοείται πεντακάθαρη και έτοιμη για πατόκορφο γλύψιμοΓιούπιιι!

Η μπουμπού έχει απίστευτη ενέργεια και τρέλα και ξέρει να προφέρει πολύ καλύτερα από ρωσσοπόντιους που είναι στην Ελλάδα 20 και βάλε χρόνια κάποιες ελληνικές λέξεις που τις χρειάζεται στην καθημερινότητά της στη χώρα μας, όπως τα καύλα, πήδα με, πούτσα, μουνί, μπριζόλα, μπάφο, μουσακάς κα.
Λατρεύει Ελλάδα και έλληνες, ακόμη και τη μουσική μας. (Δεν περίμενα στη ζωή μου ότι θα βρεθώ να κάνω σεξ με κοπέλα που ακούει Μποφίλιου, ακόμη και επι πληρωμή......Κεφάλι σε τοίχο!)

Στο κρεβάτι τούρμπο, τα πάντα όλα με όρεξη και κέφι.
Δοκιμάσαμε και κώλο αλλά δεν έμπαινα με τίποτα, τόσο στενή είναι, απορώ πως το προσπήθησε πάντως και επέμενε να το συνεχίσουμε χωρίς να θέλει να το αποφύγει όπως όλες.
Από εκεί και πέρα όταν χάνεται την ώρα που την πηδάς δυνατά τα πορτογαλέζικα που της ξεφεύγουν είναι άκρως καυλωτικά.
Πίπα όχι και η πιο βαθιά αλλά πολύ καλή με φτυσίματα, σάλιο και παιχνίδι.
Τελείωμα στο στόμα και στράγγισμα μέχρι τέλους, όπως πρέπει να γίνεται.

Δεν ξέρω αν πρέπει να γράψω κάτι παραπάνω εκτός από την ευχή μου να πάει καλά και να μην καεί από την πολύ δουλειά που θα έχει και της αξίζει να έχει.
Σε σχέση με το υπόλοιπο ρόστερ, τουλάχιστον από όσες έχω συναντήσει και έχει και πολύ καλές επιλογές, είναι πολλά σκαλιά παραπάνω. Και ειδικά η διαφορά στη συμπεριφορά από ορισμένες είναι (δυστυχώς) χαοτική.

Το κορίτσι είναι ο ορισμός της καύλας και είναι ο λόγος που ασχολούμαστε με το άθλημα. Και επαναλαμβάνω δεν περίμενα ποτέ ότι θα έχω τέτοια άποψη για λατίνα.....Μεγάλο χαμόγελο

Καλά βόλια σε όλους....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
182
Likes:
23.976
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, TOMCRUISE, Random User 123 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2024
Αυτό με τα έντεχνα ναι είναι τρελό αλλά δείχνει και κάτι για την κοπέλα...άσε που ξέρει και όλα τα λόγια απ εξω!
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
10 Φεβρουαρίου, 2024
"...που δεν ήξερα πως ακριβώς να το διαχειριστώ για να μην της το χαλάσω κατά τη διάρκεια της πράξης..."

Προσκύνημα

Δεν χαλάνε αυτά δάσκαλε είναι της κατηγορίας All-Weather Super Puma!

Well done!

review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, mallias20
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2