Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 93049
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Υπάρχουν στιγμές που πολλοί τραβάμε ζόρια άλλοι μεγάλα και άλλοι μικρά...εγώ ήμουν στο πρώτο σκέλος (το μεγάλο)..και έλεγα πρέπει να κάνω κάτι να ξεχαστω και να τρέξω στην ακολασία που για εμένα προσωπικά την θεωρώ ψυχοθεραπεία...

Διάβασα την κριτική από τον προηγούμενο συναγωνιστή( σε ευχαριστώ φίλε)και είπα θέλω κάτι άγνωστο,κάτι φρέσκο,κάτι να με παρασύρει από τις σκέψεις μου..η λύση ήταν νιάτα ,τρελλα,εξού και ο τίτλος..

Ας περάσω στο ρεζουμε της υπόθεσης γιατί αυτό είναι το ζητούμενο..χτυπάει η πόρτα ανοίγω και βλέπω ένα κοριτσάκι σαν τα κρύα τα νερά,μελανουρι Πετιτ,αδύνατο με ένα τέλειο πεταχτό κωλαρακι που κατευθείαν έπεσε όλως τυχαία πάνω στην πουτσα μου και τριβόταν πάνω της με όλο ναζι,το προσωπάκι της όμορφο αρκετά με ωραίο χαμόγελο.. φιλί με γλώσσα και

Μπαίνει κατευθείαν για μπανάκι και εμφανίζεται ένα σωματακι να το φας με το κουτάλι...όπως πρέπει να είναι στην ηλικία αυτη19-20..ξεκίνησε κατευθείαν την πίπα με προσπάθειες για όσο πιο βαθιά μπορούσε ,πνιγόταν έφτυνε κοιτούσε λάγνα και παιχνιδιάρικα...άκουγα τον καυλωτικο ήχο πνιγμού( στην πίπα ρεμαλια)ανόρθωση και σκούφος...το μουνακι της είναι ποίημα ,πανέμορφο..σε όψη(δεν γλύφω γενικά) μπήκα σε πειρασμό μεγάλο..δεν θα μπω σε λεπτομέρειες σε στάσεις και τέτοια άλλα ,γιατί ότι ζήτησα το έκανε και με χαμόγελο και με το παραπάνω από πρόθυμη μπορώ να πω..και καυλιάρα είναι και βρωμολογα θα πει και άμα είσαι κύριος και καθαρός γουστάρει και αυτή όπως σχεδόν ολες....την κούρασα αρκετά...το χαμόγελο δεν έφευγε...και εδώ είναι που κερδιζει ,και ας είναι με πληρωμή- γαμιεται με χαμογελο όχι χαζο αυτό το καυλιαρικο,και σου λέει σκίσε με ενώ παίζει το μουνακι της το μικρό,κοιτάει να περάσεις καλά,ξέρει γιατί είναι εκεί -παίχτηκαν δύο γύροι με ένα κορίτσι φρέσκο όμορφο και υπάκουο...
Πέρασα πολύυυυ ωραία ,ξεχαστηκα και από αυτά που με βασανίζουν..

Το γραφείο άψογο..
Η μικρή θα ξανά τιμηθεί

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Xaramofais
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
2.771
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, DAMDIM100, eridon1877 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2024
κάτι δεν μου πάει καλά
ή δεν είναι η κοπέλα του ντριμ
ή ξαφνικά από μια μέτρια βίζιτα έγινε τούμπανη
Τι από τα δύο να κρατήσω;
Εσύ αποφασίζεις
review reaction 1 makao, hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2024
Κράτα ότι πέρασα πολυυυυ καλά...τι ήταν ,που δούλευε ούτε που με νοιάζει γιατί δεν με αφορά...εγώ είδα προθυμία μεγάλη και πουθενά όχι δεν είπε...καλά να περνάς φίλε
review reaction 1 Larson
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2