Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε πριν κάνα μήνα περίπου στον πρίαμο στο παγκράτι. Η κοπέλα είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες με petit κορμάκι και πολύ ωραίο σιλικονάτο στήθος. Μικροκαμωμένη για να την κάνεις ό,τι θέλεις και με ενα μουνάκι μικρο.
Με το που ήρθε το κορίτσι και πριν μπει για μπανάκι έπεσε πάνω μου με γλωσσόφιλα.
Η πίπα της φοβερή και γενικά φοβερή συμμετοχή στο σεξ. Παίχτηκαν αρκετές στάσεις μέσα στο δωμάτιο. Ξεκινήσαμε με αυτήν από πάνω, μετά ιεραποστολικό και μετά στα τέσσερα κοιτάζοντας τον καθρέφτη. Γούσταρε και τράβηγμα στο μαλλί και μπάτσες στον κώλο της ενω της αρέσει πολύ να την πιάνεις από το λαιμό. Έπαιρνε το χέρι μου και του έβαζε μόνη της στο λαιμό της. Της είπα ότι θέλω να τελειώσω στο στόμα της και δεν είχε κανένα πρόβλημα να τα πάρει και να γλύψει μέχρι την τελευταία σταγόνα.
Μόνο αρνητικό η συνεχής επανάληψη της λέξης delicious και lovely και ένα κάπως έκνευριστικό γελάκι που έκανε πολύ συχνά δείγμα ίσως του μικρου της ηλικίας της.
Ενάμιση γύρος παιχτηκαι στη μία ώρα γιατί γενικά χρειάζομαι λίγο χρόνο επαναφοράς.
Γενικά πολύ καλή συνάντηση ειδικά σε μία ζόρικη περίοδο για μένα που ήθελα κάτι λίγο να ξελαμπικάρω.
Δεν ξέρω αν θα την ξανασυναντούσα γιατί έχω βάλει και άλλες στο πρόγραμμα.
Γενικά πάντως μία πολύ καλή συνάντηση και η συνεννόηση με το γραφείο άψογη με μόνο μελανό σημείο το οτι ζήτησα η κοπέλα να έχει ζαρτιέρες και δεν είχε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
259
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Γιώργος Παπ., eridon1877 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2024
Mια προσθήκη που βίωσα εγώ στις αρχές που είχε έρθει ότι αν μπορέσει η συγκεκριμένη το τεταρτακι της ώρας μπορεί να το κλέψει και να την κάνει και μάλιστα με τσαμπουκά. Κατά τα αλλά είναι καλή
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1