Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Αλέξια την είχα σταμπάρει στο bou από τις εμφανίσεις της στην Αθήνα και ήταν έρωτας από την πρώτη ματιά...Το στυλ της, το πρόσωπο και τα μαλλιά της είναι ότι μ' αρέσει περισσότερο. Αν κατέβαινα Αθήνα είχα σκοπό να την πάρω οπωσδήποτε. Τελικά ήρθε το βουνό στον Μωάμεθ. Οπότε, με βάση αυτά προειδοποιώ ότι η κριτική μου είναι πολύ υποκειμενική.

Συνάντηση στο ξενοδοχείο, ανοίγει η πόρτα και βλέπω αυτή την υπέροχη φατσούλα με το υπέροχο χαμόγελο και το μαλλί αφάνα. Οι φωτογραφίες για 'μενα την αδικούν. Από κοντά είναι ακόμα πιο όμορφη. Πετίτ κοντούλα αδυνατούλα, μικρό βυζί με τέλεια ζουμερή ρόγα, στρογγυλό κωλαράκι. Τυφλωμένος από την καύλα μου φαίνονται όλα τέλεια! για εμένα εμφάνιση καθαρό δεκάρι (άντε έβαλα -1 στο σώμα για τις λίγες αρχες κυταρίτιδας αλλά πείτε μου...ποιος τα κοιτάει αυτά και μπορεί να τον χαλάσουν σε ένα τέτοιο πλάσμα;)

Σοσιαλ....με διαφορά το καλύτερο σόσιαλ που μου έχουν κάνει στην Ελλάδα. Με χαμόγελο, με χαβαλέ, με χιούμορ και εξυπνάδα. Μπράβο στο κορίτσι. Είναι χαλαρό...δεν είναι σφιγμένη, δεν έχει ξυνίλα.

Φιλιά με γλώσσα, βαθιά μέχρι το λαρύγγι. Γλύψιμο φουλ, πεντακάθαρη...η πιο καθαρή που έχω γευτεί. Η πίπα δεν με απασχολεί ως πράξη οπότε δεν έχω να κρίνω κάτι. Στο σεξ φουλ συμμετοχή, κανένας κόφτης, μ' έκανε πύραυλο και είμαι και γέρος άνθρωπος. πάνω από μια ώρα συνεχόμενου σεξ με ένα διάλειμμα από μέρους μου διότι έχασα τον κόσμο από την κούραση. Σε όλες τις στάσεις συμμετείχε ενεργά, σε μια αμοιβαία (?) βύθιση στην ηδονή χωρίς όρια. Μια πιστολιά στο τέλος ...μάλλον κανονιά θα την έλεγα... έχασα τον κόσμο. Όλα μάλλον ήταν θέμα χημείας αλλά και το κόλλημα μου με τα πρότυπα ομορφιάς που έχω.

Για εμένα το καθαρό μου δεκάρι και ..πως τα φέρνει η ζωή...100% συμφωνία με τον alexpat33!! ποιος να το περίμενε.

Για τους περιέργους, επιλεκτικούς, αυτούς που εστιάζουν στην λεπτομέρεια και τους ανώμαλους θα ήθελα να σημειώσω (για να συνεισφέρω και κάτι με αυτή την κριτική):
- Μπορεί να δείτε λίγη κυτταρίτιδα. Αν σε αυτό το υπέροχο πετίτ κορμάκι με το τουρλωτό κωλαράκι σας ενοχλήσει ζητήστε βοήθεια ψυχολόγου.
- Μπορεί να καπνίσει αρωματικά φυτά..αν σας πειράζει προσπεράστε
- Η πλάτη είναι όλη ζωγραφιστή...(για εμένα τόσο όμορφη και σέξυ αυτή η πλάτη...που ξετρελάθηκα)

Δεν μπορώ να βρω κάτι αρνητικό, συγχωρέστε με. Πέρασα τόσο τέλεια που η επανάληψη θα είναι συχνή και σύντομη όσο θα είναι εδώ. Αλλά, όπως είπα, για εμένα η εμφάνιση το στυλ και η συμπεριφορά στο σόσιαλ είναι αυτό που μ' αρέσει 100%. Μπορεί σ' εσάς να μην αρέσει. Μην με κράξετε.


Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SalonicaM
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.738
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, DirkDiggggler, doc_lin και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2024
αδερφε ειναι μυγαδα; σκουροχρωμη;
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
08 Φεβρουαρίου, 2024
Όχι είναι λευκή μελαχρινή με αφρικανικό μάλλι ...κουκλακι
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, Leviathan
08 Φεβρουαρίου, 2024
Την συνάντησα το καλοκαίρι. Πανκαθαρη, γλυκειά παρουσία, εξαιρετικό social, ανώμαλο μωρό.
Αχχχχχ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 monstercock greece, hornyasfuck, Johnny Red2
08 Φεβρουαρίου, 2024
Απίστευτη κοπέλα παίδες, την συνάντησα προχθές κι εγω!! έγραψα και κριτική πριν λίγο.
08 Φεβρουαρίου, 2024
τι εννοεις με τα αρωματικα φυτα; και ποτε να τα καπνισει; κατα την διαρκεια;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5