Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 132 10
Call-Girls 296799
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπον η κοπελα εχει παρα πολλες κριτικες οποτε θα αναφερθω σε 2-3 πραγματα που μου αρεσαν κατα την αποψη μου.
Αρχικα το τηλ της πρεπει να το εχω απο οταν πρωτοξεκινησε εχω προσπαιησει καποιες φορες να βρεθω αλλα δεν τα καταφεραμε. Τελικα εκατσε απο σποντα και κανονιστηκε αμεσα για βορεια προαστεια.
Στην ωρα της πολυ απλα ντυμενη που προβληματιστηκα λιγο.
Δεν χρονοτριβει καθολου γδυνεται και παει για ντους, βγαινει και τσεκαρει τι θα βαλει, ειχα ζητησει να εχει εσωρουχα ζαστιερες ψηλοτακουνα κλπ, με ακουσε και τα εφερε - οι περισσοτερες σου λενε ναι εννοειται ματια μου και οταν φτανουν ολως τυχαιως τα εχουν ξεχασει σπιτι-
Η εικονα αλλαξε τελειως , σωμα για τα προσωπικα μου γουστα παρα πολυ καλο ,ωραια επιδερμιδα περιποιημενη απαλη, εξαιρετικο μικρο στηθακι στητο και παρα πολυ ωραιο στην αφη , κοιλιακοι σε πολυ καλο επιπεδο, ποδαρακια τελεια , περιποιημενα μικρουλικα που τα χρησιμοποιει εξαιρετικα και γουσταρει.
Σε γλυφει με ευλαβεια απο πανω μεχρι κατω στην κυριολεξια , επαθα σοκ τελεια αισθηση πραγματικα ειδικα αμ θες να χαλαρωσεις στο ραντεβου και οχι να εισαι πορνοσταρ συστημεται με χιλια.
2 αργα και μακρια μπαλακια στο διωρο σοσιαλ στο ενδιαμεσο καλο αλλα πρεπει να πιασεις εσυ θεμα αλλιως ειναι λογο μαζεμενη ή μπορει και κανονικη γιατι οι περισσοτερες τους πιανει λογοδιαρια και θελουν να μας μουν την ιστορια της ζωης τους.
Απο εμενα συστηνεται σαν εμπειρια τουλαχιστον για μια φορα κιαπο κει ο καθενας κρινει

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.508
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 STAVROS6969, SEXTYPHOON, petran 19866266 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2024
"Eιχα ζητησει να εχει εσωρουχα ζαστιερες ψηλοτακουνα κλπ, με ακουσε και τα εφερε" Αυτό ακριβώς συνέβει και σε εμένα. Ισως από τις λίγες που το κάνουν. Ντύνεται απλά για να έρθει αλλά ακολουθεί το dress code που θα ζητηθεί με το να τα φέρνει μαζί της. Τιμια
review reaction 1 STAVROS6969, ggalatsi, Makedonas1971
07 Φεβρουαρίου, 2024
το κοριτσι ηταν προ δεκα και βαλε ετη αρωστακι με το κωλο.
07 Φεβρουαρίου, 2024
Όχι ότι παίζει μεγάλο ρόλο, αλλά για την κατηγοριοποίηση και μόνο, Ελληνίδα;
07 Φεβρουαρίου, 2024
το κοριτσι καλο θα ηταν να ξεκαβαλησει λιγο. της εχω στειλει απειρα μηνυματα για να βρεθουμε (σε λογικο επιπεδο οχι πρηξιμο εννοειται) και την μια με αφησε στο διαβαστηκε, μετα ειπε θα λειπει, και μετα με αφησε παλι στο διαβαστηκε. καπου οπα με τις βασιλισσες
08 Φεβρουαρίου, 2024
Ελληνδα δηλωνει και Ελληνιδα μου φανηκε
review reaction 1 Makedonas1971
08 Φεβρουαρίου, 2024
Φίλε Ισοβίτη, τι ακριβώς εννοείς; Για κάντο μου λιανά...
08 Φεβρουαρίου, 2024
Φιλε κωστα545 το εχω γραψει και αλλου αρκετες φορες, δεν ειναι θεμα οτι καβαλησε το καλαμι το συγκεκριμενο κοριτσι ειναι πολυ γενικοτερο το θεμα αυτο, ολοι ξαφνικα γαμανε διχως αυριο;;
Οτι μερα και ωρα να στειλεις για ραντεβου σε κοπελα ή δεν θα απαντησει ή θα σου απαντησει οτι ειναι φουλ κλεισμενη.
Πχ ενα παραδειγμα εγω στειλει απειρες φορες στην Νικολ την ψιλη μια φορα απαντησε εμα καλησπερα και στο δευτερολεπτο της απαντησα πισω και μετα καμια απαντηση παλι αστα χεστα
08 Φεβρουαρίου, 2024
αδερφε fistikoulis μην λεμε μαλακιες τωρα (καλοπροεραιτα μιλαω) υπαρχουν κοριτσια πχ αντριαννα που εχουν κι αυτες πολλη δουλεια, ισως περισσοτερη αλλα απαντανε. εχουν βρει την καλη με συγκεκριμενους πελατες και τελος. οπως και η γνωστη ιωαννα. αν ειναι να παρακαλαμε και να κυνηγαμε και κοπελες τετοιου επαγγελματος ε χεσε με
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8