Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ευκολη επικοινωνια με τη Μαρια,απαντα εγκαιρα στα μηνυματα και δεν σε αφηνει στο διαβαστηκε.Ετσι λοιπον με δυο μηνυματα κλειστηκε το ραντεβου για τον Βασιλη στο Μεταξουργειο.Εφθασε με μικρη καθυστερηση και μολις ανοιξα τη πορτα αντικρισα μια πανεμορφη μελαχρινη κοπελα.Εντελως αντικειμενικα η Μαρια ειναι απο τα ομορφοτερα call girl που ειναι διαθεσιμα αυτη τη περιοδο.Δεν ειναι καθολου διστακτικη η αγχωμενη,απο το πρωτο λεπτο ειναι ανετη και ευχαριστη στη συζητηση.Μην σας ξεγελα το νεαρο της ηλικιας της,εχει αρκετη εμπειρια στο χωρο.Χωρις να χασουμε χρονο γδυθηκε και περασε για να ενα φρεσκαρισμα.Πολυ ωραιο σωμα, μικρο στηθος και μια κωλαρα που ειμαι σιγουρος οτι στη Κεμαλα στην Ινδια θα προσευχοταν για αυτον 10.000 πιστοι οκλαδον.Ωστοσο κατα τη γνωμη μου το δυνατο της σημειο ειναι το προσωπο της.Χωρις χρονοτριβη τον πηρε στο στομα,και ξεκινησε μια παρα πολυ καλη πιπα οπου περιποιηθηκε ιδιαιτερα το πουτσοκεφαλο με τη γλωσσα της.Δεν μπορουσα να αντισταθω στο ωραιο και μοσχομυριστο μουνακι της και το εγλειψα με μανια για αρκετα λεπτα.Κατεβασε αρκετα υγρα και στηθηκε στα τεσσερα,δεν εγινε καμια χρηση τζελ αν και εχει πολυ στενο μουνακι.Στηνεται πολυ καλα,δεν κλεβει καθολου με συνεπεια να τον δεχεται ολον μεσα.Δεν εχει υπερβολικα βογγητα μονο αληθινες εκφρασεις ευχαριστησης στο προσωπο.Η εντυπωσιακη θεα της Μαριας στημενης στα τεσσερα σε συνδυσμο με το στενο υγρο μουνακι της με εκαναν να τελειωσω σε λιγα λεπτα.Στο διαλειμμα ειχαμε μια συζητηση περι ανεμων και υδατων εφ'ολης της υλης και η αληθεια ειναι οτι μαζι της μπορεις να συζητησεις για οποιο θεμα προκυψει καθως ειναι μια κοπελα με αποψη και αρκετα συζητησιμη.Ο δευτερος γυρος ξεκινησε με δικη της προτροπη μιας και τον πηρε στο στομα κανοντας αυτη τη φορα ενα "βαθυ" τσιμπουκι.Ξανα σπατουλαρησα το μουνακι για λιγο με τη γλωσσα μου και συνεχισαμε με ιεραποστολικο.Εκει που πραγματικα εδωσε ρεστα ηταν στο cowgirl/reverse cowgirl.Δινει πολυ καλο ρυθμο και εχει πολλες αντοχες.Συνοπτικα η Μαρια ειναι μια εντυπωσιακη κοπελα οπου σεβεται τον πελατη και θελει να τον ευχαριστησει με καθε τροπο και τα χρηματα που αξιωνει τα "δουλευει" στο επακρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
rsotos7
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
5.298
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRR, John_282, Ντουνταράς και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2024
Εγώ πάντως σε αυτό που προσφέρει γιατί είναι στο pse πολύ καλή είναι η κοπέλα για πολύ δυνατό σφυροκόπημα και εγώ στης έκφρασης της παρατήρησα ότι θέλει πολύ δυνατούς ρυθμούς στο δικό μας ραντεβού επί μισή ώρα έδινα και είδα ότι της άρεσε πάρα μα πάρα πολύ νομίζω έδωσα ένα πολύ καλό tips
T
Terios46
review reaction 1 rsotos7
06 Φεβρουαρίου, 2024
Στο pse είναι κορυφαία και επίσης αντεχη πολύ εγώ κάνα μισάωρο και την είχα σε πολλές της στάσης με πολύ δυνατό Ρυθμό που δείχνει έντονα ότι της αρέσει ο δυνατός Ρυθμός στο σεξ
T
Terios46
review reaction 1 rsotos7
06 Φεβρουαρίου, 2024
Πολύ ωραία κριτική κατατοπιστική σε όλα
T
Terios46
review reaction 1 gasper, rsotos7
06 Φεβρουαρίου, 2024
3/3 κομεντς ο από παλιά αιώνιος επισκεπτης, αλλά πρόσφατο μέλος τέριος, που μας βγήκε και γαμήκος πι-ες-η ναουμε.
review reaction 3 review reaction 1 srek7, Rokko28, Terios46 και 1 ακόμα μέλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4