Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 11 10
Call-Girls 40446
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τη Κυριακή είχα ένα ραντεβού με μια άλλη κοπέλα του γραφειου ήδη έχει γράφτει κριτική η οποία παρουσίασε ημικρανίες και ζήτησε να αποχωρήσει νωρίτερα και να ολοκληρώσουμε τη συνάντηση άλλη φορά . Μήνυμα στο γραφείο για αντικατάσταση χωρίς πολλά πολλά το τακτοποίησε η κριστυ άμεσα και έκλεισε τη καρινα τη οποία τη είχα κλείσει τη Γενάρη και κάτι της έτυχε και μου το ακύρωσε . Τη Κυριακή λοιπον ήταν η μέρα της . Σε ούτε 20 λεπτά από τη ώρα που έφυγε η προηγούμενη ήρθε η καρινα .
Ήμουν σίγουρος ότι δε τη είχα ξαναπάρει όμως η ίδια θυμόταν το χώρο μου με συγκεκριμένες λεπτομέρειες . Σιγά σιγά τη θυμήθηκα
Είναι μια γυναίκα ουκρανεζα λιγο πάνω από τα 30 όχι η καλύτερη σίγουρα σε εμφάνιση όμως όχι και άσχημη . Νταρντανα θα μπορούσα να τη χαρακτηρίσω αλλά όχι χοντρη .
Ήρθε με ένα υφασμάτινο παντελόνι και μαύρα μποτάκια . Μέσα είχε σεξυ μαύρα εσώρουχα .
Ήπιαμε ένα ουισκακι τα είπαμε λίγο και ξεκίνησε η μάχη .
Φιλία από τη αρχή κανονικά χωρίς μα και μου . Πίπα πολύ καλή με γλείψιμο στη από κάτω περιοχή . Ρούφηγμα ως τέλους με πνιξίματα . Γενικά με πήγαινε σε πολύ γρήγορους ρυθμούς και στη πίπα και στο σεξ σα λυσσασμένη κου διψάει για πουτσα
Στο σεξ ενώ τον έτρωγε αχόρταγα και λυσσασμένα δαγκωνόταν με έκοβε ώρες ώρες σαν να τη πονούσα όμως σταματούσε γιατί μου εξήγησε ότι οι στάσεις που έκανα τη καυλωναν σε φάση που ήταν έτοιμη να χύσει και κρατιόταν με το ζόρι τελικά έχυσε πριν από μένα και το διαπίστωσα . Δε θυμάμαι ίσως τελευταία άλλη να χύνει στα αλήθεια σχεδόν όλες προσποιούνται
Γενικά ήταν μια τίμια συνάντηση χωρίς να κλέβει χρόνο με καλή επικοινωνία στα σοσιαλ και απίστευτη όρεξη όταν ερχόταν η ώρα για πράξεις
Όταν δε θες να ρισκάρεις στο άγνωστο και δε ψάχνεις για μοντέλο είναι μια σίγουρη επιλογή από μια γυναίκα που μαρεσει χρόνια το άθλημα και δε έρχεται για να στα πάρει απλά αλλά για να περάσει και η ίδια όμορφα και να σε έχει άρχοντα και σένα . Σίγουρα θα τη ξαναδω σε επόμενη φορά όμως γιατί φεύγει σε καμία δεκαριά μέρες και δε θα τη προλάβω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
300€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
4.645
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 dimigoall, mancunian1986, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού