Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη συνάντηση με τη Σύλβια σήμερα μετά από αρκετές προσπάθειες να τη κλείσω που δε ήταν διαθέσιμη . Δυστυχώς δε ήταν η τυχερή μου μέρα καθώς το ραντεβού δε ολόκληρωθηκε λόγο ξαφνικής της αδιαθεσίας . Μου υποσχέθηκε όμως να κλείσουμε ένα νέο ραντεβού που να πραγματοποιήσουμε όσα αφήσαμε . Δε είχε κανένα θέμα μαζί μου και ως τη ώρα που έφυγε περνάγαμε πραγματικά όμορφα
Ήρθε δέκα λεπτά νωρίτερα (το συγκεκριμένο γραφείο δε έχει τύχει να με στήσει ούτε μια φορά)
Φορούσε ένα μαύρο μακρύ φόρεμα με μεγάλο σκίσιμο μαύρες κάλτσες ψηλές και μαύρα πέδιλα με ψηλό τακουνι
Προσέφερα ένα κρασάκι και μιλήσαμε λίγο να γνωριστούμε
Πέρασμα και οι δυο για φρεσκάρισμα στο μπάνιο και ξεκινήσαμε το αγώνα
Το πρόσωπο είναι πολύ γλυκο με ξανθό μαλλί όχι πολύ μακρύ ο κωλος της ήταν πόλυ όμορφος τα βυζια όμως ακόμα και για μένα που δε είμαι βυζολαγνος τα θεώρησα λίγο πλάκα . Κατά άτα αλλά όμορφη κοπέλα φρέσκια λόγω νιότης
Φιλία θα ήθελα κάτι περισσότερο με χάλασε το ότι ξεκίνησε κατευθείαν από τη πίπα . Είχα σκοπό να διαπιστώσω μετά αν δίνει η όχι αλλά δυστυχώς δε πρόλαβα . Πίπα δεν ήταν η πιο εξτριμ που μου έχουν κάνει ούτε όμως και θα τη έλεγα άσχημη . Στο σεξ γενικά με πήγε σε πολύ γρήγορους ρυθμούς που μάλλον έδειχνε ότι τους προτιμάει βγάζοντας αναστεναγμούς και πετοντας κάτι ψιλομπινελικια έτσι για τη φάση της καυλας .
Δεύτερος γύρος δε πρόλαβε να υπάρξει όπου είχα σκοπό να δοκιμάσω κάποια από τα έξτρα που παρέχει. Μου υποσχέθηκε όμως ότι ότι εκκρεμότητα άφησε θα μου τη λύσει και ζήτησε μόνη της να τη ξανακλείσω όταν θα είναι διαθέσιμη πάλι το οποίο και έχω σκοπό να κάνω φυσικά . Ήδη μίλησα με το γραφείο και έρχεται αντικαταστάτρια για τη συμπληρώση της αρχικής κράτησης . Το φρόντισε η κριστυ με δυο λεπτά το πολύ συννενόηση και τη στέλνει άμεσως .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
4.645
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, Yatoputso, hornyasfuck και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού