Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 6 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 19638
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απο τους Αγγελους εχουν περασει πολλα υπεροχα κοριτσια που μου εχουν προσφερει πολλες φορες νυχτες παθους . Μερικες απο αυτες εχουν ξεχωρισει και εχουν χαραχτει στη μνημη μου. Για ολες εχω γραψει τα καλυτερα .

Η Αντελ ομως... η Αντελ ηταν το κατι αλλο . Ενα κοριτσι σεμνότυφο σε πρωτη εικονα και καπως μαζεμενο . Ειναι η πρωτη της φορα στην χωρα μας οπως ειπε και ισως για αυτο να ηταν ετσι.

Η εμφανιση της γενικα δεν προδιδει την δουλεια της . Ειναι ενα κοριτσακι της διπλανης πορτας .

Σε πρωτη φαση ξεκινησαμε με χαδια και φιλακια στο σαλονι . οταν αρχισε να παιρνει λιγο τα πανω της περασαμε στο κρεβατι .

Εβγαλε τα ρουχα της μου παρουσιαστηκε ενα πολυ σεξυ σετ εσωρουχα. Αυτο ειναι φυσικα ενα μεγαλο συν γιατι δειχνει απο την αρχη οτι θελει να ικανοποησει τον ανθρωπο απεναντι της.

Στην αρχη ηθελα να την απολαυσω ετσι στα προκατακτικα . Η πιπα πολυ δυνατη και υγρη χωρις δοντι .τοσο που με εκανε να νομιζω πως θα τελειωσω εκει την πρωτη φορα. Την σταματαω και την φερνω πανω μου για facesitting . Καθω την εγλυφα επαιζε την κωλαρα της μπρος πισω στο προσωπο μου βγαζοντας φωνες ηδονης . Γυρισε σε 69 και συνεχισε. Γενικα το γλυψιμο και απο τους δυο κρατησε αρκετα. Λιγο ακομα και δεν θα αντεχε κανενας απο τους δυο μας . Πεταχτηκε να πιασει το προφυλακτικο στα ξαφνικα . καθολου σαν ξεπετα αλλα σαν να λεει θελω να με γαμησεις ΤΩΡΑ

Αφου μου το φορεσε δεν εχασε δευτερολεπτο και ανεβηκε πανω μου . Υγρη και καυλωμενη πιο πολυ απο εμενα . Φανηκε να τελειωνει και γυρισαμε σε ιεραποστολικο ενω στη συνεχεια εφερα τα ποδια της στους ομους μου . Τριτη σταση γυρισε ξανα cowgirl οπου με τελειωσε περιτεχνα .

Το απολαυσαμε και οι δυο το ιδιο σιγουρα. Φυγαμε για ντουζ

Στην επιστροφη στο κρεβατι μιλησαμε λιγο και ειπα να φτιαξω λιγο ατμοσφαιρα αφου ειδα οτι της αρεσε η ολη φαση . Χαμηλωνω φως και αρχιζω δευτερο γυρο γλυψιματος.

Κατεβασε τα υγρα της ξανα , της δινω μια συντομη πιπα για τα ρεστα και βαζω σκουφο.
Τωρα πηρα εγω τον ελεγχο και απο ιεραποστολικο γυρισαμε σε doggy . Σταση επαγγελματικη στο doggy με ανοιχτα ποδια και μουρη κατω. Αφου επεσε σφυροκόπημα ξανα και εφτανε σε μια κατασταση "θελω να τελειωσω αλλα δεν..." με βαζει κατω με καβαλαει και ξεκινησε το σολο της .

Ε αυτο ηταν!!! με ειχε γεμισει υγρα και μου επεφερε το δευτερο τελος λιγο πριν τη ληξη του χρονου μεσα σε μιση ωρα περιπου!

Συνοπτικα! ενα κοριτσι gfe ομορφο με ωραιο σωμα χωρις υπερβολες και παρα πολυ καθαρη και καθολου μα καθολου ξεπετα . πηρε και εδωσε χρονο να το απολαυσουμε και οι δυο . η συμβουλη μου ειναι το γλυψιμο στη συγκεκριμενη κυρια .
ΥΓ : ημερομηνια ενδηκτικη!

Αντελ συγχαρητηρια ! Εχουν περασει πολλα ταλεντα αλλα εσυ το τερματησες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
482
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Triant, THV, doc_lin και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2024
Όλες οι κριτικές σου από το συγκεκριμένο γραφείο... Χμμμ;

Σχεδόν όλες πολύ πολύ καλές... Προσκύνημα

Πόσο καλός πελάτης μόνο δεν μας είπες ότι είσαι!!! Ναι!

Καπέλο
review reaction 4 review reaction 3 BisexualWannabe, Bartender 74, hornyasfuck
03 Φεβρουαρίου, 2024
Εμφάνιση; Πρόσωπο και σώμα; Αυτά δεν τα περιγράφεις.
review reaction 1 BisexualWannabe, Bartender 74, hornyasfuck
04 Φεβρουαρίου, 2024
Και καφέ πάντα απο το ίδιο μαγαζί παίρνω . Αν είσαι ευχαριστημένος από την υπηρεσία δεν χρειάζεται να δοκιμάσεις κάτι άλλο . Ωστοσο πρώτον έχει και αρνητικές κριτικές και δεύτερον είναι μόνο 11 όλες και όλες . Εκεί έξω κυκλοφορούν και άτομα με 3ψηφιο αριθμό κριτικων αυτοί είναι οι καλοί καλοί πελάτες
review reaction 1 ROBERTINO69, BisexualWannabe, hornyasfuck
05 Φεβρουαρίου, 2024
@tony
Κάποιοι με πολλά κλωνάρια γράφουν καλές κριτικές.
Δεν είπα κάτι για εσένα.
Ελπίζω το ίδιο να πιστεύουν και οι συναγωνιστές!
Καπέλο
review reaction 1 bigmountain
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4