Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 22 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 113790
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα λοιπόν και εγώ τις ορεξούλες μου και πήρα τις υπηρεσίες της Αθηνάς. Το ραντεβού κανονίστηκε μπάμ μπάμ με ΟΚ διαθεσιμότητα.

Σκάει λοιπόν στο χώρο μου και βλέπω ένα απίστευτο καυλάκι γεμάτο υποσχέσεις. Τίμιο σέξι ντύσιμο, πάρα πολύ δυνατή συμπεριφορά και διάθεση για παιχνίδι που φάνηκε από τα πρώτα δευτερόλεπτα. Βυζόλι απίστευτο και στην όψη και στην αφή. Από πρόσωπο μπορώ να πώ οτι ήταν μέτριο, αλλα έβγαζε καύλα.

Κάνουμε λοιπόν τις συστάσεις και γδύνεται με συνοπτικές διαδικασίες και μάγκες δεν ξεκόλαγα από το βυζί αφού το ευχαριστήθηκα, πάμε εξαιρετική πίπα και την ανεβάζω πάνω μου. Απίστευτη θέα να γαμιώμαστε και να έχεις τα μαστάρια πάνω κάτω, αλλάξαμε σε 4 και έχυσα με συνοπτικές διαδικασίες.

Έπειτα φρεσκάρισμα και round 2. Τη στήνω στον τοίχο και δώστου. Η τύπισα φάνηκε οτι το απολάμβανε και μου έβγαλε καύλα με τη φωνή της και το γενικό στήσιμο του κορμιού της, επίσης μου άρεσε που μου έτρυβε τα αρχίδια τις σωστές στιγμές. Συνεχίσαμε πανηγυρικά στο ίδο μοτίβο στάσεων και τελειώσαμε με ωραίο cumshot στις βυζάρες.

Γενικά η όλη εμπειρία ήταν σούπερ. Το κορίτσι πεντακάθαρο και συννενοήσιμο, δέν έπαιξε κώλος, αλλα δεν πειράζει...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kinky_Savage_69
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
714
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 ydroxoos7, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, C.G.A και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού