Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωτομηνιά
λοιπόν και αποφασίζω να κάνω ένα δώρο στον εαυτό
μου έτσι χωρίς ιδιαίτερο λόγο. Επιλέγω την Alessia καθώς την είχα σταμπάρει εδώ και καιρό λόγω
εμφάνισης αλλά ήταν σχεδόν συνέχεια κλεισμένη ή όχι τις ώρες που με βόλευαν. Φτάνει στην ώρα της ακριβώς με ένα μαύρο μακρύ δερμάτινο παλτό και από μέσα σέξι δαντελωτό καλτσόν με σχέδια που αχνοφαίνονταν από μέσα! Εμφάνιση ότι βλέπετε στις φωτό ακριβώς. Παραδέχομαι για αρχή οτι έχει γούστο στο ντύσιμο...( και ποια σλάβα 25άρα δεν έχει θα αναρωτιέστε ). Φοράει και σιδεράκια τα οποία όμως της πάνε πολύ...Και εκεί λοιπόν που νόμιζα οτι τα είχα δει όλα γδύνεται και σκάνε μες τα μούτρα μου ένα σετ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ μαύρα εσώρουχα με αλυσίδες στα οποία έχω τρομερή αδυναμία λες και το ξερε η καριόλα! Εκεί έγινα πύραυλος και χωρίς
να προλάβει
να τα βγάλει την έριξα κατευθείαν στα γόνατα για πίπα που πέρασε απ όλη την περιοχή , δεν άφησε σημείο χωρίς να το
γλύψει! Το βλέμμα της όταν σε τσιμπουκώνει όλα τα λεφτά μάγκες! Έδωσε και μερικά πεταχτά φιλάκια στο στόμα δεν έχω παράπονο... Τη γυρνάω να τη στήσω στα 4 στον καναπέ για να προλάβω να τον χώσω και λίγο αφού ήμουν ήδη έτοιμος να εκσφενδονίσω το υγρό πυρ! Πολύ δουλεμένο μουνί ξεχειλωμένο! Ο κώλος της να πω οτι είναι σλάβικου τύπου φτιαγμένος
με εμφυτεύματα
που είναι εμφανή. Τελείωμα μετά από λίγο στα ολοστρόγγυλα ενισχυμένα και αυτά 4άρια βυζάκια της τα οποία έχουν πολύ
μαλακή αφή. Ακολούθησε μπανάκι τσιγαράκι και κατευθείαν δεύτερος γύρος που της λέω κάνε μου μόνο πίπα μέχρι να χύσω δε θέλω τίποτα άλλο. Χαμογέλασε και έπεσε με τα μούτρα! Πρέπει να με τσιμπούκωνε για 15-20’ συνεχόμενα χωρίς σταματημό και ρίχνονας καυλιάρικα βλέμματα με τις γαλάζιες ματάρες της, μεγάλο ταλέντο το κορίτσι! Κάπου εκεί ήρθε και το δεύτερο τέλος όπου με κοίταξε με ένα ύφος ικανοποίησης αλλά και σαν να μου λέει "θα γούσταρα και ένα τρίτο γύρο". Σκοπεύει να μείνει για μερικούς μήνες ακόμα αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο... Για μένα από τις πολύ
λίγες συναντήσεις που βάζω μεγάλη βαθμολογία καθώς έμεινα σε όλα πολύ ικανοποιημένος οπότε το αξίζει, την προτείνω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ψωλίνιο ντε Καυλέιρα
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
10.021
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 8tr13, Καβαλαρης!!!, maradona7 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2024
απο στοματικο εκανε καθολου deepthroat ή mouthfuck? σεχ gfe?
review reaction 1 Καβαλαρης!!!, Bartender 74, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
02 Φεβρουαρίου, 2024
γάμησέ τα...πλαστικά βυζιά, πλαστικός κώλος, πλαστικά χείλια....σκέτη καταστροφή για το περιβάλλον ....
τίποτα δικό της είχε πάνω της ?
review reaction 1 bigmountain
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2