Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 234 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα και καλό μήνα!
Ήρθα ξαφνικά Αθήνα κι σε αναζήτηση κάποιας κοπέλας για συνάντηση πήρα κι την Άννα. Όπως πάντα ευγενέστερη, με το χαμόγελο από το τηλέφωνο στην απάντηση της ερώτησης "πότε θέλεις ραντεβού;" κι είπα ΤΩΡΑ!!!
Αλήθεια είναι ότι ήταν αρκετά μακριά από εκεί που ήμουν, συμφωνήσαμε στην ώρα κι όρος τιμή της ήρθε κι 10' νωρίτερα.
Τώρα στα του δωματίου! Μετά τις αγκαλιές λ, τα φιλάκια που είχαμε καιρό μηνπω χρόνια μια να τα πούμε, μπηκαμενγια μπανακι μόνοι δυο! Να τονίσω ότι είναι πεντακάθαρη, μισχοβολαγε κι Παρ όλα αυτά έκανε (κάναμε μαζί μπάνιο) πριν ξεκινήσουμε τα παιχνίδια. Για τα δικά μου γούστα η Αννούλα είναι τέλεια κι με ένα φανταστικοτατο φυσικό στήθος που δε σταμάτησα καθόλου να παίζω μαζί του. Συμπεριφορά; μα τα έχουν πει κι άλλοι πριν από μένα! Άψογη σε όλα της με αρκετό cosial χωρίς να τρώει χρόνο όμως κι σε όλα δεκτική.
Η πίπα της είναι τέλεια, χωρίς να κλέβει κι πάντα να ρωτάει ανου άρεσε ή πως θέλω να το κάνει. Μερικές διορθώσεις κι τέλειο αποτέλεσμα. Παίχτηκαν δύο γύροι στη συνάντηση κι όντως όταν τελειώνει η Αννούλα το παίρνουν όλοι χαμπάρι, μη σου πω όλος ο όροφος.
Δεν είδα καμία απολύτως προσποίηση, απεναντίας ήταν πολύ αληθινή με διορθώσεις από τη πλευρά της για να περάσει κι εκείνη καλά.
Παίχτηκαν αρκετές στάσεις που σε όλες είχε άριστη συμμετοχή αλλά απ' ότι κατάλαβα η αγαπημένη της είναι στα 4 κι μετά με εκείνη από πάνω!
Δεύτερος γύρος με τελείωμα στο στόμα της με άριστη πίπα!
Τι άλλο να πω για αυτό το καταπληκτικό πλάσμα, την φανταστική γυναίκα; νομίζω ότι έχουν υπόθει όλα!
Γενικά πέρασα ένα πάρα πολύ ωραίο δώρο με τη κοπέλα μου! Έτσι τελικά κατέληξε αυτή η συνάντηση κι είναι δεδομένο ότι θα τη συναντήσω ξανά, όπως τη συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Αννούλα ευχαριστώ πολύ για το καταπληκτικό δυωρακι κι να προσέχεις κουκλί! Θα τα πούμε κοριτσάρα μου πολύ σύντομα, με τη πρώτη ευκαιρία, να είσαι σίγουρη, δε θα χαθούμε ξανά!
Φιλάκια πολλά μωράκι
Μανος

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Manost
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
473
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 T-DRIVER1, koumanidas, Intruder80 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού