Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 29 10
Call-Girls 130201
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Για την εμφάνιση τα έχουν πει οι περισσότεροι. Το κορίτσι των φωτογραφιών χωρίς την λάμψη. Ομορφο πρόσωπο και καλό σώμα για την ηλικία της (και αφού έχει κάνει και ένα παιδάκι)
Χωρις να κουράζω με σαλτσες θέλω να σταθώ στη συμπεριφορά. Η κοπέλα δεν είχε πολύ διάθεση, ήταν κουρασμένη και απο την αρχη έδειξε να αποφεύγει με τρόπο τα φιλιά με γλώσσα. Ξεκίνησε μια πολύ χαλαρή πίπα που το μισοέβαζε στο στόμα της αλλά σταματούσε. Μου είπε οτι κάτι την ενοχλούσε χωρις να μπορεί να πει τι αφού ήμουν καθαρός, ξυρισμένος και μπανιαρισμένος. Την γύρισα λίγο μπρούμυτα να ασχοληθώ μαζί της γιατι ως παντρεμένος δεν είχα διάθεση να τη διώξω και να παρω στο γραφείο να διαμαρτυρηθώ. Ολα καλά άναψε λίγο και μετα μου έβαλε προφυλακτικό και πήγε ο πρώτος γύρος ξεκούραστα με αυτή από πανω χωρίς πολλά πολλά. Στο sosial μια χαρά και πάμε για δευτερο γύρο στον οποίο πάλι αποφεύγει την πίπα. Της λέω δε γίνεται έτσι να προχωρήσουμε και μου λεει δεν μπορώ - να συνεχίσουμε πιπα με προφυλακτικό. Τέλος πάντων δεν είχαμε διέγερση οπως είναι λογικό με μια ξενέρωτη πίπα με προφυλακτικό οπότε 5 λεπτα πριν τελειώσει ο χρόνος την έδιωξα. Κακή συμπεριφορά από την κοπέλα για μένα (ισως να ήταν σε κακή μέρα γιατι οι κριτικές εδώ είναι φανταστικές). Η γνώμη μου είναι οτι οταν παίρνεις 170 ή 150 ευρώ την ώρα δεν μπορείς να αποφασίζεις ότι δε θα πάρεις πιπα.

Μαύρο στην Dia απο μένα αλλά δεν πειράζει - χάθηκε μια μάχη , όχι ο πόλεμος
Καλή συνέχεια σε όλους

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 29, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
alexandrosss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
1.003
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, mancunian1986, bigmountain και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2024
"Η γνώμη μου είναι οτι οταν παίρνεις 170 ή 150 ευρώ την ώρα δεν μπορείς να αποφασίζεις ότι δε θα πάρεις πιπα."
Απόλυτα σωστός, μαζί σου 110%.

Σαν παντρεμένος όμως και λίγο προσοχή, γιατί ότι "παράσημο " κολλήσουμε έξω, αν ΔΕΝ προσέξουμε, θα το πάμε σπίτι, με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό...
Φιλικά πάντα.
review reaction 1 Yatoputso, old boy, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
01 Φεβρουαρίου, 2024
κριμα φιλε μου,παλι καλα που εβγαλες τον πρωτο γυρο γιατι εγω μπορει να μην τα καταφερνα με τετοια συμπεριφορα...
alexklp αστον ανθρωπο να χαρει λιγο,προφανως δεν περναει καλα στο σπιτι του για να πηγαινει με βιζιτες,ας ηταν κ η γυναικα του καλη μαζι του,διοτι στην ελλαδα οι περισσοτερες μετα το γαμο ξεχνανε οτι υπαρχει κ το γαμησι σε αυτη την κωλοζωη.
τι θακανουμε δηλαδη θα πεθανουμε αγαμητοι να πουμε?
μια ζωη την εχουμε κ ειναι κ μικρη η πουτανα....
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, alexandrosss
01 Φεβρουαρίου, 2024
συμφωνώ απόλυτα .Συμπεριφορά σου κάνω χάρη και απόδοση κομοδίνου
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, alexandrosss
01 Φεβρουαρίου, 2024
Σωστός είσαι συνονόματε. Σε αυτό το σπορ που έχουμε επιλέξει πρέπει να ξέρουμε το ρίσκο.
Ομοίως και οι εργαζόμενες βέβαια.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
01 Φεβρουαρίου, 2024
TOMCRUISE
Οι εσκορτ ειναι για τους παντρεμένους!!Ελεύθεροι θα είχαμε χρόνο να βγάλουμε γκόμενα και δε θα δίναμε τα 150αρια ετσι !!

karaleonidas
Εγώ και εσύ συμφωνούμε μύστη. Οι υπόλοιποι στις κριτικές την αποθεώνουν.


review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5