Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γιατί γράφουμε κριτικές; Σίγουρα όχι για την πάρτι μας αλλά για ενημέρωση όλων των υπόλοιπων. Ενημέρωση είτε θετική είτε αρνητική ώστε ο καθένας να σχηματίσει άποψη και ανάλογα να αποφασίσει αν θα πληρώσει τον οβολό του για να δει την κοπέλα. Αρκετά όμως με τα εισαγωγικά.Η νεαρα μετά από μέτριο tour στα Σκόπια ήρθε στην πόλη μας
Το κορίτσι μας είναι από τις περιπτώσεις που συνδυάζει δύο από τα αγαπημένα μου χαρακτηριστικά νεανικότητα και καλές υπηρεσίες. Έχει καλό σώμα με προσφατα ενισχυμένα βυζιά που ακόμη φαινεται η τομη ιδανικό ύψος περί το 1.70 και καλή συμπεριφορά.Αναφέρω την συμπεριφορά γιατί με ξενερώνει αφάνταστα κάποια που το μόνο που κάνει είναι να κοιτάζει πότε θα τελειώσει για να πάρει τα λεφτά.Δεν έκανε κάτι τέτοιο όχι.
Για τα δικά μας; Δίνει τα πάντα. Εντάξει πάντα σε λογικά πλαίσια αλλά ομολογώ ότι όταν έφυγα από το ραντεβού έφυγα πραγματικά γεμάτος. Δεν κάνει αεροπλανικά αλλά έχει τον τρόπο της και ξέρει να προσαρμόζεται.Να αναφέρω ότι δέχτηκε δάχτυλο χωρίς άρνηση

Είναι μικρή έχει μέλλον αλλά ήδη ξέρει καλά το ρόλο της. Σημαντικό. Νομίζω ότι οι πιπινακηδες θα συμφωνήσετε μαζί μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
590
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, BisexualWannabe, mancunian1986 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2024
Απο εμένα Like επειδή είπες τα Σκοπια,Σκοπια και όχι με άλλες ονομασίες!
review reaction 1 review reaction 3 BisexualWannabe, hornyasfuck, bigmountain και 2 άλλα μέλη
30 Ιανουαρίου, 2024
τα σκοπια ειναι σκοπια κ η μακεδονια ειναι ελληνικη,οποιος αμφιβαλλει να παει να γαμ.......
το φωναζαμε στο σχολειο παλια στα ωραια χρονια ΈρωταςΈρωτας
review reaction 1 review reaction 3 BisexualWannabe, HoneyVoskos, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
03 Φεβρουαρίου, 2024
Ισχύει από κοντά η σελφι που έχει στισ φωτό της ;;;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3