Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 67 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 210370
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα καιρό να κλείσω από το glamour αν και ήταν το πρώτο γραφείο που ξεκίνησα τη πορνό καριέρα μου και σίγουρα έχω πάρει πολύ περισσότερες κοπέλες από αλλά γραφεία και είπα σήμερα να δω τι υπάρχει. Λόγω δουλειάς σχόλασα αργά γύρω στις 1900 και ρώτησα τι υπάρχει διαθέσιμο γύρω στις 2230. Η κοπέλα ευγενέστατη με εξυπηρέτησε πρόθυμα και μου πρότεινε 5 κοπέλες ανάμεσα τη ΜΑΙΡΗ που τη είχα προσέξει από προηγούμενα tour αλλά δε τη είχα γνωρίσει ποτέ αν και είχα διαβάσει καλές κριτικές . Σήμερα με το που είπαν το όνομα της δε το σκέφτηκα καν κλείστε τη επιτόπου.
Ήρθε στη ώρα της ντυμένη με ένα μαύρο μίνι φόρεμα , μαύρες μπότες πάνω από το γόνατο , φούξια παλτό με ασορτί καπέλο και από μέσα φούξια στριγκακι με μαύρες κάλτσες ψηλές .
Σώμα υπέροχο , τέλειες βυζαρες και υπέροχο κωλαρακι .
Η κοπέλα ήταν επαγγελματίας από τη αρχή ως το τέλος σε όλα . Κάτσαμε ζήτησε μόνο νερό και αν μπορεί να καπνίσει Iqos φυσικά και της επτρεψα . Σε λιγότερο από δυο λεπτά είχε αρχίσει βαθιά φιλία με πιπιλίσματα με τη γλώσσα της παντού άρχισε να με χαϊδεύει και κάτω και σε μια στιγμή που η καβλα είχε πιάσει ταβάνι με κόβει απότομα και λέει : baby the problem is that you have to give me my money first . Δε της απάντησα και τα έδωσα αμέσως όμως δε τα έβαλε στη τσάντα της αλλά τα ακούμπησε ως το τέλος της συνάντησης σε μια γωνία στο τραπεζάκι . Το θέμα μου εννοείτε δε είναι ότι τα ήθελε μπρος αλλά ότι μπορούσε να το πει από τη αρχή πρώτον και όχι να με κόψει σε μια στιγμή καυλας λίγο απότομα για εμένα (χρησιμοποίησε τη λέξη problem) , δεύτερον ότι περίμενα από το συγκεκριμένο γραφείο που έχω κάνει πολλαπλάσιους τζίρους από τα αλλά να λεει στα κορίτσια του που να ζητάνε και που οχι . Επίσης έμεινα μαλακας γιατί όλες οι κριτικές της λένε ότι τα ζητάει στο τέλος . Τονίζω το θέμα μου δε είναι ότι τα ήθελε αλλά ότι με έκοψε κάπως άκομψα σε λάθος στιγμή . Αυτό ήταν όμως το μόνο της φάουλ ως το τέλος σοβαρό για εμένα . Αν και ξενέρωσα και περίμενα να πάει στράφι το ραντεβού το γύρισε μετά και της το αναγνωρίζω .
Ξεκίνησαν με φιλώντας με παντού μύριζε υπέροχα ακόμα το θυμάμαι . Ρώτησε μια φορά τι μου αρέσει στο σεξ και μετά δε χρειάστηκε να τη διόρθωσω σε τπτ . Τα κάνε όλα τέλεια σαν να με ήξερε καιρό . Πίπα υπέροχη βαθιά με πνιξίματα , γλύψιμο σε όλη τη κάτω περιοχή , αναστεναγμούς που μπορεί να ήταν ψεύτικοι όμως ήταν έτσι ώστε να σε καυλωνουν πολύ εύκολα , έπιανε το χέρι μου και το καθοδηγούσε στα βυζια της και το αιδοιο της ώστε να μου δείχνει ακριβώς πως της αρέσει να τη αγγίζω και έδινε ακόμα μεγαλύτερο πόνο μετά στη πίπα της . Γενικά όλες τις φορές τον έκανε πύραυλο σε χρόνο dt. Στο σεξ έβαλε ελάχιστο τζελ πρώτα ρωτώντας με κιόλας αν με πειράζει όμως ειλικρινά ήταν πολύ λίγο σε σχέση με άλλες του χώρου που λούζονται χαμηλά . Κάναμε διαφορά όμως μου έχει μείνει η στάση στα 4 με θέα το υπέροχο κωλαρακι της το οποίο δε δοκίμασα γιατί δε ήθελα εγώ αυτή τη φορά όμως το έχω τάξει στο εαυτό μου για τη επόμενη .
Συνοψίζοντας έχει ωραίο πρόσωπο τέλια βυζια και κωλαρακι ίσως θα ήθελα τα χείλη της λιγότερο μεγάλα δε ξέρω αν τα έχει πειράξει . Εκτός από το φάουλ που προανέφερα δε μπορώ να της βρω κάτι αρνητικό στη πορεία και μου αρέσει να είμαι δίκαιος . Σίγουρα έχω σκοπο να τη ξανασυναντήσω . Να αναφέρω γιατί το ξέχασα ότι τα τελειώματα γινόταν στο στομα τα έφτυνε στο μπάνιο μεν όμως πριν σηκωθει μάζευε πολύ καλά ότι έβρισκε παντού χωρίς καμία βιασύνη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 29, 2024
Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
470€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
4.663
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TRR, mancunian1986, Yatoputso και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2024
νταξει σε τριωρο ραντεβου ειναι πολλα τα λεφτα,οποτε καταλαβαινω οτι μπορει να υπαρχει μια νευρικοτητα κ ανασφαλεια στην κοπελα αν θα πληρωθει κ σιγουρα το να τα εχει στα χερια της απο πριν θα της δινει μια ωθηση να περφομαρει χωρις αγχος ...
review reaction 1 hornyasfuck, Pa Luki Luk, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
30 Ιανουαρίου, 2024
Δε είχα θέμα φίλε μου να της τα δώσω αλίμονο αν ήταν να νιώσει άνετα τι ξεκαθάρισα με πείραξε ο τρόπος ότι μπορούσε να μου το πει ευγενικά από τη αρχή όχι να με κόψει στη καυλα πάνω εννοείται θα της τα έδινα χωρίς αντιρρηση όπως και έκανα εχω κλεισει και παραπάνω ώρες και σε αυτό και σε αλλά γραφεία σε αλλά γραφεία τους λένε δε ζητάτε από αυτό το πελάτη για κανένα λόγο χρήματα πριν το τέλος . Και αυτό μου το έχουν δείξει κοπέλες συγκεκριμένες δε το λέω έτσι
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, TOMCRUISE, gymaster και 2 άλλα μέλη
30 Ιανουαρίου, 2024
και σε εμενα μπροστα τα ζητησε ειναι το στυλ της θα εχει φαει πολλα μπιστολια και σου λεει παρτα να τα δω τα λεφτα.
αυτο που σε φτιαξε πρωτα κολπακι ηταν μαλλον χαχαχ
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
30 Ιανουαρίου, 2024
Αντικειμενικά όμως άξιζε στο σύνολο μετά θέλω να είμαι δίκαιος ειδικά σε πίπα και γλυψιματα ήταν από τις καλύτερες που έχω δει
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, gymaster
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4