Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Φοβερή συνάντηση σήμερα με τη μικα. η κοπέλα είναι από το καζακστάν μου ειπε είναι 22 χρονών, τόσο φαίνεται κιόλας ,κοντούλα γύρω στο 1.60 με πιασματάκια ,όχι χοντρή ,επέμβαση στο στήθος όπως αναφέρει ο προηγούμενος φίλος αλλά πολύ καλή δουλειά, φοβερά δάχτυλα ποδιών, χεριών ,περιποιημένη γενικοτερα, μοσχοβολιτή που λέμε ,κώλος σφιχτός αρκετά , ασιατικά χαρακτηριστικά φυσικά στο πρόσωπο όπως όλες οι καζάκες προσωπικά εμένα μ αρέσει πάρα πολύ αυτό .είναι όμορφη κοπέλα πάρα πολύ θα λεγα αντικειμενικά ,σε αυτό όμως που τα σπάει, η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα από την κριτική που διάβασα του φίλου πιο κατω, φαντάστηκα πως θα είναι απλα μία καλή συνάντηση ,ομως αυτή ήταν μία σούπερ συνάντηση. τα φιλιά με γλώσσα όπως το αναφέρει και ο φίλος άπλετα και με πάρα πολύ πάθος ,πολύ καλή πίπα με deeptroat , στο γαμήσι το απολαμβάνει και μάλιστα πάρα πολύ.
εν κατα κλειδι.... δεν έχω να πω κάτι αρνητικό ήταν μία από τις καλύτερες συναντήσεις μου με εσκορτ.
ενδείκνυται για gfe καταστάσεις δαγκωτό κιόλας είναι λες και πηγαίνεις με την κοπέλα σου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
2.343
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Yatoputso, shiny και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού