Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 8 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 35497
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μου έβγαλε κάτι έκφυλο το κορίτσι μόλις την είδα εδώ τυχαία και με έκανε να την εξερευνήσω περισσότερο..από τις φωτογραφίες με έψησε ειδικά αυτές με την κωλαρα τουρλωμένη και πήρα τηλ να κανονίσω.

Συνάντηση στον χώρο της αυτή την φορά γιατί θα πήγαινα μετά βόλτα στο κέντρο με φίλους.

Εύκολη συννενόηση, feedback δεν υπήρχε γιατί είναι νέα άφιξη η κοπέλα αλλά πήρα το ρίσκο. Τετάρτη απογευματάκι λοιπόν χαλαρά δεν είχε και κίνηση, βολεύει το ξενοδοχείο στη Συγγρού και είναι κυριλέ.

Κυριλέ ήταν και η Πατρίτσια, ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια περιποιημένη κοπέλα, elegant μαλλί από κομμωτήριο, νύχι βαμμένο ροζακι στην πένα γενικά.

Όμορφη στο πρόσωπο, εάν και δεν την έκανα για 28 ήταν πολύ φρέσκια, με χαμόγελο και επικοινωνιακή.

Από κορμί, κορμάρα.. σφιχτό κορμι γυμνασμένο, βυζαρες εάν και αναγράφει φυσικό δεν ήταν, σιλικονατο τούμπανο αλλά μαλακό όχι πέτρα όπως μου έχει τύχει σε άλλες. Όλα τα λεφτά ήταν η κωλαρα της, κλασική βραζιλιάνικη κωλαρα. Παρεπιπτόντως η κοπελα είναι από Βραζιλία.

Πολύ καλή στην επικοινωνία, μιλάει άψογα Αγγλικά και είναι πολυ άνετη με ανεβασμένη αυτοπεποίθηση.

Ξεκινήσαμε με πεταχτά φιλάκια και χάδια, που στην συνέχεια γίνανε βαθειά γλωσσόφιλα. Στην πιπα έμπειρη με deepthroat όλο μέσα, καταπληκτική. Έπαιζα κι εγώ με το μουνακι της ταυτόχρονα και είχε γίνει μούσκεμα το μωρό. Ανέβηκε πάνω μου και άρχισε το ροντέο κι εγώ έπαιζα με τις βυζαρες. Στην συνέχεια την έστησα στα τέσσερα για να ευχαριστηθώ την κωλαρα της και μετά από 1-2 λεπτά τελείωσε το πρώτο ημίχρονο.

Διάλειμμα με κουβεντούλα, το έχει και το σοσιαλ κομμάτι. Μου έλεγε για την φίλη της που έχουν έρθει μαζί την Κεϊτ και με έψηνε να τις πάρω μαζί.

Στο δεύτερο ημίχρονο την έλιωσα στην πίπα και μόλις με έκανε τουρμπο ξεκίνησε για τα καλά το ματσάκι με πολλές στάσεις και πολύ ένταση.

Συμπέρασμα, η κοπέλα είναι ευχάριστη και επικοινωνιακή, δεκτική σε όλα και κορμάρα. Έμεινα ευχαριστημένος και με κάλυψε σε όλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 24, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
955
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, TOMCRUISE, bolivar και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2024
Τη κωλαρα την πέρασες? Γιατί δεν τη πέρασες?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1