Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 465053
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η αριανα ήταν το πρώτο κορίτσι του μάγου που ήθελα να γνωρίσω από το φθινοπώρο που ξεκίνησα να συνεργάζομαι . Για διάφορους λόγους η δε ήταν διαθέσιμη η κάτι χαλαγε .
Σήμερα όμως ήταν το γραφτό μας . Ήρθε όμορφα ντυμένη με μινακι παλτό και ψηλοτάκουνα πέδιλα μαύρα .
Πολύ ωραίο σώμα με κάποια τατουάζ όχι υπερβολικά ωραία χείλη και φυσικά το δυνατό της σημείο είναι ο κωλος της και το ξέρει .
Με το που μπήκε ξεκινήσαμε να μιλάμε και στο λεπτό είχε ζητήσει να βγάλει το φόρεμα να είναι άνετη . Δε πέρασε τετρά λεπτό με βούτηξε να ξεκινήσουμε τα περεταίρω
Εγώ είμαι το τελευταίος που έχει δικαίωμα να γράψει κριτική γιατί τη γνώρισα σήμερα και δε τη χρειάζεται κιόλας γιατί όλοι ξέρουν το όνομα της και τι προσφέρει. Απλά λοιπόν θα τους επιβεβαιώσω . Σήμερα κατάλαβα γιατί το όνομα της είναι ένας μύθος στο χώρο .
Μπορεί να στον κάνει πύραυλο σε χρόνο dt. Πίπα της σίγουρα από τις κορυφαίες που μου έχουν πάρει βαθιά με σάλιο και περιποίηση στη γύρω περιοχή. Ενώ με τα νύχια της σου τραβάει το στήθος και σε καυλωνει πιο πολύ . Μετά ήρθε η ώρα του περιβόητου αναλ της το οποίο έχεις τη καλύτερη θέα να την έχεις στημένη στα 4. Η αίσθηση ήταν κορυφαία . Σήμερα ίσως ήμουν λίγο κουρασμένος και δε απέδωσα όπως ήθελα αλλά η κοπέλα έκανε τα πάντα ρούφαγε τα πάντα . Με τελείωσε βέβαια δυο φορές αλλά ένιωθα ότι αργούσα παραπάνω από το κανονικο . Για αυτό θα επιδιώξω τώρα που τη γνώρισα μια ρεβάνς να είναι ακόμα πιπ μαγική . Τέλος να αναφέρω ότι είναι ένα τυπακι τελείως ακομπλεξάριστο , ευχάριστο και νιώθεις άνετα σαν να τη ξέρεις καιρό από το πρώτο λεπτό .
Αριαννα σε ευχαριστώ για όλα ελπίζω να τα πούμε το συντομότερο και να πέρασες και εσυ ομορφα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
340€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
4.591
Πόντοι:
5.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thanos1990, NBAZ, Tsoupakampras και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2024
γεια σου ρε Κωστάκη, μεγαλοσυνεργάτη των πουτανωνε και γραφειωνε Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 petran 19866266, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1