Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πανέξυπνη Ουκρανή που μπήκε πρώτη φορά στον χώρο για μια καλύτερη ζωή.
Στην κατηγορία αματουρι αποφασισμένη όμως να πέτυχει αυτό που θέλει και να ζήσει αυτά που θέλει όταν θέλει.

Θετικά
Ντύσιμο, συμπεριφορά, καθαριότητα, συμμετοχή, κωλαρα, απουσία τατου /χαλκαδων, γάμπες, εσώρουχα/ζαρτιέρες

Αρνητικά
Διέκρινα εκεί κάπου στο βάθος λίγο θέατρο κατα την διάρκεια του στοματικού.
Περιποίηση γύρω περιοχής όχι.

Ουδετερα
Στήθος μικρό, πρόσωπο συμπαθητικό, απουσία Αγγλικών

Συμπέρασμα/σχόλια
Ευχάριστο ραντεβού που δεν κλαις τα λεφτά σου.
Προς το παρόν δεν έχει σκοπό να μείνει στον χώρο ίσως το δει διαφορετικά όταν κάνει ταμείο στο τέλος.
Είμαι όμως σίγουρος ότι όποια και να είναι η επιλογή της θα είναι η σωστή.
Εαν όμως παραμείνει και διορθώσει κάποια σημεία θα μιλάμε για εξαιρετική επιλογή.
Περιμένω να την δω στο μέλλον.
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
470€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
163
Likes:
24.609
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 info@123, james034, ThE και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2024
Μετά από εμένα; Δεν φέρνω ευθύνη για την απόδοση της.

Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 Johnny Red2, hornyasfuck
29 Ιανουαρίου, 2024
@HoneyVoskos

Σε ευχαριστούμε για την κριτική σου. Θα ήθελα να σε παρακαλέσω να απαντησεις σε δυο - τρεις ακομα ερωτησεις μιας και σκεφτομαι να την κλεισω. Αρχικα για το προσωπο μιας και το έχει θολο στις φωτογραφιες. Πως είναι απο προσωπο; Ολα καλα ή παιζει κάποιο ελαττωμα;
Δευτερον σώμα. Στις φωτος φαινεται σφικτο σώμα και ένα υπέροχο κωλαρακι. Επειδή δεν έχεις γραψει κάτι απο κάτω αναφορικά με το ποσο ανταποκρινονται οι φωτος στην πραγματικοτητα θες να μας πεις σχετικά; Το σώμα (κυρίως το κωλαρακι) είναι σφικτο οπώς φαίνεται ή θα συναντησουμε κάτι άλλο που απεχει απο τις φωτογραφιες; Τελος επειδη είμαι φαν των ζαρτιερων αλλα σχεδόν παντα παραλειπουν να φορανε οι κοπελες παρολο που τις ζηταω και εσυ γραφεις για ζαρτιερες, οντως φοραγε ζαρτιερες η μονο καλτσες; Και χρειαστηκε να ζητησεις εσυ να φοραει ζαρτιερες ή τις φοραγε απο μονη της. Αναμενω τις απαντησεις σου. Σε ευχαριστω προκαταβολικα
30 Ιανουαρίου, 2024
@dim asim

Θα σου απαντήσω εμμέσως πλην σαφώς.
Τα γούστα του καθενός σε επιλογή/ντύσιμο/ σεξ είναι διαφορετικά.
Σε μια κριτική ο καθένας αποτυπώνει περιληπτικά το τι έζησε.
Υπάρχουν ακόμη δυο κριτικές απο αξιόλογα μέλη και μάλιστα καλύτερες από την δική μου.
Τις διαβάζεις και αποφασίζεις ΕΣΥ που θα δώσεις και τα χρηματά σου.
30 Ιανουαρίου, 2024
@HoneyVoskos

Βρε αδερφε 3 συγκεκριμενα πραγματα σε ρωτησα και μου απαντας μιλωντας αοριστα. Σε ρωτησα για το προσωπο και το αν βλεπεται η αν η θολουρα κρυβει κατι αντισεξουαλικο, για τον Κωλο αν ειναι σφικτος οπως φαινεται στις φωτος η χαλαρος / αγυμναστος και για το αν οντως φορουσε ζαρτιερες και αν τις ζητησες εσυ να τις φοραει. Αυτα και μονο. Οσον αφορα τους αλλους δυο που με παραπεμπεις ο ενας εγραψε για ακριβεστατες φωτογραφιες και ο αλλος για ελαφρως επεξεργασμενες. Τι συμπερασμα θες να βγαλω απο αυτό;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4