Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειναι ωραιο μωρο κοντα στα 25 σε ηλικια και σχεδον ιδια απο εμφανιση. Την πηρα για να εχω μια ευχαριστη ωρα με νεαρο και απειρο κοριτσι και αξιζε την ανταμοιβη της.
Καταλαβαινεις απο την αρχη οτι δεν εχει εμπειρια και θελει λιγο υπομονη αλλα το σημαντικοτερο ειναι να σπασει ο παγος μαζι της, μετα χαλαρωνει και δινεται κανονικα.
Στο θεμα επικοινωνια καλυτερα να προσπερασετε, καθε μου δοκιμη ηταν αστοχη. Βελτιωσε την κατασταση το φιλι στο στομα που ηταν και αυτο που ηθελε για να παρει μπρος.
Απο τους τροπους της καταλαβαινεις οτι δεν θελει αγριαδες και στο σεξ ηταν μετριες οι αντοχες ακομα και για gfe κατασταση.
Παρολο που δεν εχει την εμπειρια με εμενα τουλαχιστον εβαλε τα δυνατα της για να σχηματισω μια καλη γνωμη. Η πιπα ηταν ρηχη αλλα με ωραιες κινησεις της γλωσσας μου τον καυλωσε καλα και επιπλεον οι ματιες της μου δινανε εξτρα ικανοποιηση.
Ηθελε να την γλειφω στο σωμα και ιδιαιτερα στο μουνι εδειξε ανοιχτα οτι της αρεσε, βεβαια εκανα οτι καλυτερο μπορουσα και εγω λογο του οτι μου αρεσε σαν σχημα αλλα ηταν και πολυ καθαρη.
Το σεξ μαζι της το εκανα και τις δυο φορες με μετρια προς χαμηλη ενταση, σκοπος μου ηταν να της αρεσει και εκεινης οπως μου αρεσε και εμενα. Τα στησιματα της ηταν καλα χωρις να εχω απαιτησεις βεβαια αλλα και την υπομονη την εκανε οταν επρεπε και εδειχνε να λαμβανει απολαυση.
Οι δυο γυροι ολοκληρωθηκαν με επιτυχια και στο τελος ημασταν και οι δυο μας ευχαριστημενοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 19, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.344
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού