Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 8 10
Call-Girls 43066
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
2 λόγια για την κοπέλα.

Πριν μέρες, μνμ και κλείσιμο ραντεβού πανευκολάκι. Μπράβο της.

150/ώρα

Ξενοδοχείο μεριά Βαρδάρη.
Ένα δωμάτιο μικρό.

1η εμφάνιση, άλογο...ψηλή, εντυπωσιακή, με βυζάρες, τακουνάρες, μαλλούρα, κοτσίδια, κλπ.

Λαμπάκια - φωτάκια τι σκατά μέσα στο δώμάτιο και μουσική τρελή , δεν θυμάμαι ακριβώς τι.....ατμόσφαιρα μπουρδελιάρικη.....όπως μας αρμόζει άλλωστε εμάς χαχαχα Χαμόγελο με γλώσσα

Διάθεση έδειχνε αρκετά καλή.

Μάνεϊ φερστ είπε - πάρτα είπα.

Μπανάκι μανάκι - πετσετούλα σε κρύο χώρο.

Κάτι χορούς πήγε να κάνει, αλλά την λέω έλα ατσάλι αυτά κοριτσάρα μου και έλα να χαζέψω με το στόμα μου τις βυζάρες σου.

Ψιλοτρελό μίλφ, με αρκετό πουδροπάστωμα στο πρόσωπο - μάτια κλπ!!

Καλή τσιμπουκοδουλειά με φσιτ φσιτ ψέκασμα εξαρχής - ήμουν και ξυρισμένος, έπαιξε δεξιά αριστερά την περιοχή, και την κεφάλα Γιούπιιι!, ψιλοβυζομαλακία πήγε να κάνει....αλλά δεν το χει - καλά αυτό τι μαλάκια ρε μάγκες....χαχαχαΧεχε!
νιμού δεν έγλυψα, δεν με βγήκε, καθαρούλα μεν αλλά δε βγήκε όχι, δάχτυλα δεν άφησε να εξερευνήσω και να ανάψω....οπότε κινηθήκαμε σε ρηχά νερά!! οπότεεε αααα στα διάλα!!!Έρχεται ροπαλιά

Στο κυρίος μενού 3-4 στάσεις αλλάξαμε, αλλά κάτι ψιλοψεύτικα αχ βαχ κλπ, λίγο το φσιτ φσιτ πόινκ Αγγελούδι και το ότι δεν με άφησε να βγάλω το καλσόν της και να μπαίνω όπως ήθελα μεσα στη μήτρα, με ξενέρωσαν.

Έβλεπα ότι ήθελε να ξεπετάξει την ομάδα, οπότε και γώ το έληξα περίπου στο 30-35....ντύσιμο και γεια σας!!! - ήθελε να με κάνει μασάζ μετά....την λέω αστα λα βίστα baby!! κάνε τον επόμενο - μην σπάσεις και κάνα νύχι.(έτσι και αλλιώς το μασάζ για τα μάτια του κόσμου είναι, να ανεβάσει το επίπεδο της συνάντησης για καλύτερο feedback.....αυτά όχι σε εμάς!! Αν θέλουμε μασάζ θα πάμε εκεί που πρέπει!! Α στα διάλα ξανά!!Κουλ).

Για 1 φορά όταν βλέπεις έτσι κάτι αλογίσιο, καλά είναι....Για παραπάνω δεννννν!!

Να είστε καλά κ να γαμάτε καλύτερα παίδες.

Τα σέβη μου!!

ΥΓ. Έχω να γράψω ακόμα κάνα 2-3 ιστορίες πρόσφατες, αλλά, μόλις βρω χρόνο!!

Με εκτίμηση
GALLAS

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 10, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
5.300
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Random User 123, xagnostos2006, mancunian1986 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2024
Η κριτική σου ήταν για άλλη μια φορά περιγραφικότατη και ιδιαίτερα απολαυστική. Έκανα συκώτι από τα γέλιαΧαχαχα!
review reaction 3 GALLAS
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1