Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 29 10
Call-Girls 130196
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βασικα υπεροχα ολα με το καλησπερα.Το κοριτσι ειναι επαγγελματιας με δοση ερασιτεχνισμου gfe το οποιο απογειωνει πιθανον την χημεια.Με υποδεχθηκε σε ενα πεντακαθαρο μεγαλο δωματιο με ασπρα εσωρουχα πολυτελειας και γοβες μαυρες τοσο οσο.Απλη ,ομορφη ,ευγενικη με χαμογελο και γλωσσοφιλο για το καλωσορησες.Οτι βλεπετε στις φωτογραφιες θα αντικρυσετε ισως λιγο καλυτερο απο κοντα.Εμενα αυτες οι γυναικες μου αρεσουν πολυ εξου και η βαθμολογια μου.Αυτο που δεν περιμενα ειναι η ενταση που εβγαλε στο γαμησι.Δε περιμενα ποσο ωραιο ηταν το 69 και ποσο ωραιο μουνακι ειχε,καθαρο και περιποιημενο.Αγγλικα καλα με προσπαθεια να κεντρισει τον συνομιλητη για να συζητησετε ενδιαφεροντα πραγματα και οπου ζοριζοταν λεκτικα το εψαχνε να το μεταφερει.Ξεκινησε μονη της τα παιχνιδια ξανα μετα απο λιγο μασαζ και ζητησε πολυ ενταση αλλα οταν ζοριστηκε στο ιεραποστολικο ζητησε στα Κατσικογάμης μονη της οπου και εγινε.Το πουτανακι εβαλε μαξιλαρι απο κατω και ο κωλος σηκωθηκε τουρλα.Έρχεται ροπαλιά Την σουβλισα οσο πιο καλα μπορουσα με ενταση και η 2η φορα ηρθε πριν το 45".Εμεινα απολυτα ευχαριστημενος και αυτη ειναι η ουσια.Οταν δινεις ενα σοβαρο ποσο πρεπει να περνας καλα και μπραβο της γιατι το κερδιζει με το παραπανω.Θα ξαναπαω... εχω να ξαναπαρω Ασάλιωτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 19, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.352
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, delipas, TOMCRUISE και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού