Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 77 10
Call-Girls 179295
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολυ καλη επιλογη προσωπικου εκανε το γραφειο, τα συγχαρητηρια μου και για την τηλεφωνητρια και για την Λορενα. Παλι ειχα δυσκολια στην αποφαση αλλα μου δωσανε τα καταλληλα κινητρα χωρις να χασουν την υπομονη τους μαζι μου.
Η εμφανιση της κοπελας αν και κατωτερη στο προσωπο ηταν πολυ καλη. Με διευκολυνε στην αρχη να μου φυγει το αγχος γιατι ειναι κοινωνικη και φιλικος τυπος. Ακομα περισσοτερο με διευκολυνε με το πρωτο φιλι που ηταν μαλιστα και καλο οσο δεν το περιμενα, μια μικρη απορια για το αν με γουσταρε προεκυψε αμεσα.
Επειδη ηταν πολυ καθαρη και το σωμα της ειναι αψογο η γλωσσα μου εκανε το μεγαλυτερο γλειψιμο που εχω κανει σε πουτανα. Δεν με εμποδισε πουθενα και μετα μου εκανε ενα επαγγελματικο τσιμπουκι, τετοιο που θυμαμαι και σκεφτομαι να τραβηξω μια μαλακια.
Το μουνι της ηταν αρκετα στενο και εκανε ωραιο στησιμο στα τεσσερα, αυτην την σταση καναμε κυριως και στους δυο γυρους. Απο αντοχες την λες καλη, αν και δεν της εκανα αγριο σεξ, αλλα το οτι εχυνε και το ενιωθα εκανε την ολη φαση να διαφερει απο το συνηθισμενο σεξ με πουτανα. Εξακολουθησε να τι δινει ολα και να συμμετεχει μεχρι το τελος.
Τα χυσια τα πηρε μια σταβυζια που ειναι και πανεμορφα και μια στον κωλο που ελαχιστα παει πισω.
Η πληρωμη στο τελος και εξοδος απο το δωματιο με τελευταιο φιλι στο στομα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 18, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
985
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, THV, TOMCRUISE και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού