Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 7 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 69627
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνια ενδεικτικη. Μαρεσει να κλεινω με κοπελες που εχουν υψηλες βαθμολογιες κ αρκετες κριτικες και η βικτωρια ηταν κ απωθημενο οποτε κατ'ευθειαν τηλ κ ραντεβου. Το κοριτσι στην ωρα του χτυπαει πορτα. Μπαινει μεσα χαμογελαστο με ενα μαυρο κοντο φουστακι , τοπ μαυρο απο πανω , γοβες και σκαει ενα φιλακι. Μου λεει " δωσε μου λιγο χρονο να κανω ενα τσιγαρακι" κ αραζει στο κρεβατι. Της λεω "φυσικα... χαλαρωσε" και της ανοιγω τα ποδια... κανω στην ακρη το στριγκακι κ αρχιζω κ γλειφω... εκεινη κανει τσιγαρο κ αρχιζει κ κατεβαζει υγρα.... σε δευτερολεπτα εχει πεταξει το τσιγαρο κ κραταει το κρεβατι καυλωμενη αναστεναζωντας κ πιεζοντας με στο μουνακι της.... τελειο ,ξυρισμενο με ωραια μυρωδια! Εχοντας αρχισει να τα βλεπει ολα κ να τρεμει με παρακαλουσε να τη γαμησω.... καποτα κ τη βαζω απο πανω μου να βλεπω αυτο το "savage" να τριβεται στο πουτσο μου.... ποσο να αντεξω!.... Δευτερος γυρος σε δευτερολεπτα.... κ εκει πλεον ξεκιναει η μαχη! σκληρο πηδημα στα 4 που δεν καταλαβαινει τιποτα παρακαλωντας με να της σκισω τη μητρα. Ανοιγμα σπαγγατο τις ποδαρες της ,απο πανω κ να μου κουναει τη κωλαρα της ... μπρουμητα απο κατω κ γενικα πηδημα διαστημικο ασταματητο που θα εχω να θυμαμαι. Στα αρνητικα, οι φωτο εχουν μια μικρη αποκλιση.... αλλα το κοριτσι εχει ωραιο σωμα που κρατιεται λογο ηλικιας με λιγα κιλακια παραπανω. Φυσικα αυτα ειναι κ υποκειμενικα. Οτι βλεπεται στις τσοντες θα σας ερθει. Η τιμη επισης υψηλη.... δεν τα εκλαψα καθολου αντιθετως! αλλα και παλι ειναι πολλα κ γιαυτο εβαλα το ισως στο να την ξαναδω μιας κ με τετοια λεφτα παιζεις μπαλα κ με μερικα μοντελα που εχω αδυναμια.

Have fun and fuck hard!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 04, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
527
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thanos1990, Random User 123, hornyasfuck και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2024
Το τσιγαρο που το πεταξε?
Χμμμ;
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, old boy
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1