Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 24 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 103919
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από ακύρωση από ανεξαρτητη λόγω θέματος υγείας τελευταία στιγμή πρβτη μου σκέψη ήταν ο ΜΑΓΟΣ σήμερα που είχα να πάρω μια βδομάδα κοπέλα .
Άψογη επικοινωνία και αν και έστειλα στις 1830 και ήθελα στις 2100 μου πρόταθηκε η συγκεκριμένη τη εκλεισα άμεσως γιατί τη είχα μαρκάρει καιρό
Ήρθε με ένα υπέροχο φόρεμα μίνι μαύρο με τούλια σα μπαλαρίνα ήταν και κάτι μποτάκια μαύρα με ασημένιες λεπτομέρειες και κάλτσες διχτυωτές
Μιλήσαμε λίγο ένιωσε γρήγορα άνετα , και προχωρησαμε μέσα
Πιτσιρικά , πρόσωπο γλυκο , σώμα υπέροχο κάνει και σολάριουμ γυμνάζεται και σίγουρα θα το βελτιώσει και άλλο
Φιλία κανονικά ίσως όχι το δυνατό της σημείο όμως δε αρνήθηκε τπτ
Στοματικό παρά πολύ καλό , ρώταγε από τη αρχή τι ακριβώς μου άρεσε , τι ήθελα να αλλάξει και προσαρμόζονταν όμως δε χρειάστηκε να της πω κάτι γιατί το βρίσκε μόνη της πειραματίζοντας .
Σεξ δοκιμάσαμε λίγες κλασικές στάσεις , όπου έβγαζε αναστεναγμούς συμμετείχε συνέχεια και πέταγε και καποια πρπστυχολογα για τη φάση να με φτιάξει . Τελείωμα εύκολο μπανάκι και από τους δυο κάθισμα στο σαλόνι για τσιγαράκι , ζήτησε να της βάλω καρρα στο u tube που τον λατρεύει , είπαμε πράματα πιο προσωπικά και οι δυο και συνέχεια μετά . Τελείωμα μετά στο στομα της όπου αφού τα μάζευε όλα καλά καλά χωρίς βιασύνες τα κράταγε μέσα και με ρώταγε με ναζί με το βλεμα της και με χαμόγελο περήφανειας ότι μου τα μάζεψε όλα , μπορώ ; Και μέχρι να της απαντήσω καθόταν σα σκυλάκι καθιστό χωρίς να κουνιέται καθόλου και με ένα νεύμα μου πήγαινε στο μπάνιο να τα φτύσει
Συνοψίζοντας είναι υπερβολικά καθαρή , έχει τρέλα με τη καθαριότητα , ευχάριστη στη επικοινωνία αν τη σεβαστείς θα σε σεβαστεί . Είναι καινούργια στο χώρο έχει ένα χρόνο όμως έχει θέληση , εμφάνιση και προοπτικές να ξεπεράσει πολλά από τα μεγάλα ονόματα του γραφείου σε λίγο διάστημα. Και είμαι σίγουρος ότι θα τα καταφέρει γιατί το έχει . Ως τώρα έχω πάρει πέντε κοπέλες από το μάγο τη κατάτασω στη Τρίτη θέση από άποψη συνολικής συμμετοχής και διάθεσης όμως έδειχνε ότι έχει και ότι Θέλει να δώσει κάτι παραπάνω στα επόμενα . Παράλληλα μου έβγαζε μια μελαγχολία το βλεμα της όμως έχει θέληση για ζωή και να ζήσει αυτό που κάνει . Και θα ανεβεί πολύ ψηλά γιατί το αξίζει
Μάγε σε ευχαριστώ και για το θέμα της ώρας που ήταν αργά και για τη πρόταση της συγεκριμενης . Έχω κι άλλες υποψι από σένα αλλά ίσως τις κάνω πίσω γιατί θέλω να τη ξαναδω το συντομότερο .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 16, 2024
Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
430€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
4.648
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Thanos1990, mancunian1986, Kontopodis και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2024
αναφορα σε τηλεφωνητρια και οδηγο δε βλεπω, αρα εκπτωση δεν παιρνεις απο εδω ακομα Έτσι!
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, srek7, petran 19866266 και 1 ακόμα μέλος
17 Ιανουαρίου, 2024
Ρε γύφτο διακονιαρη ποιος σου είπε ότι παίρνω εκπτώσεις η ότι κάνω παζάρια σε οποιοδήποτε γραφείο ; Έχω την ανάγκη νομίζεις; Παίρνω για να περάσω καλά και τελειώνει εκεί . Και σε κάθε κριτική μου γράφεις για εμένα και μόνο έχεις κόλλημα . Για τις κοπέλες Τίς ίδιες θα γράψεις τπτ ; Θα πληρώσεις καμία γύφτο Ε γύφτο ;
review reaction 3 hornyasfuck
17 Ιανουαρίου, 2024
@Km7699
τι έπαθες αγορίνα, προς τι τοσο ντελουλου? Γιούπιιι!
με όλες αυτές τις χαζομάρες και τα σαλιαρισματα που γράφεις, είναι φως φανάρι ότι παίρνεις έκπτωση από το your angels, που έχεις και τις περισσότερες κριτικές σου.
στο magic ακόμα δεν παίρνεις, αλλά είμαι σίγουρος ότι κανεις παράπονα και πριζεις μπάλες στις τηλεφωνήτριες για να σου δώσουν. Χαχαχα!
οι διαφορές ανάμεσα στα 2 γραφεία, είναι τρανταχτες στις κριτικές σου... ας τις θεωρήσουμε κριτικές. Εμμμμ
φανταζομαι τι πρηξιμο και παρακαλετο θα ρίχνεις σε πμ στις κοπέλες εδώ μεσα, ιδίως στις ανεξάρτητες.
είσαι τόσο γλιτσης που κάνει μπαμ από χιλιόμετρο η μαλακια σου.
και ολα αυτά φαίνονται από τον τρόπο γραφής σου ασβοκουναβο.
τσαπρρρρρρρρ Με ελαφρά
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, petran 19866266, srek7
21 Ιανουαρίου, 2024
Πάντως η κοπέλα γενικά έχει αρκετά καλές κριτικές για να πηγαίνει το μυαλό μας στο πονηρό. ΥΣ Προφανώς δεν κάτσω να ψάξω τις κριτικές του καθενός.
review reaction 1 Km7699
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4