Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 8 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 16977
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατόπιν ακυρώσεως ένος προγραμματισμένου ραντεβού λόγω αδιαθεσίας της κοπέλας μου προτάθηκαν κάποιες επιλογές από τις οποίες επέλεξα τη Μισελ τη οποία είχα βάλει στο μάτι από το περασμένο tour της όμως όταν τη ζήτησε τότε μόλις είχε φύγει .
Ήρθε στη ώρα της και λίγο νωριτερα όπως πάντα από το συγκεκριμένο γραφείο . Πρώτη εντύπωση ήταν ότι είναι ένα milf που σε σχέση με τις εικόνες που έχει ίσως να μη τη γνώριζα στο δρόμο γιατί τη δείχνουν πιο φρέσκια . Όμως δε ηταν αδιάφορη έχει αδύνατο σώμα προσωπικά θα τη ήθελα με πέντε κιλά περίπου παραπάνω . Σίγουρα εστιάζεις όταν τη δεις στα γαλάζια μάτια της . Το σώμα είναι λογικό σε κάποια σημεία όπως τα βυζια να φαίνεται πιο κρεμασμένο όμως κρατιέται καλά . Γενικά δε βρήκα κάτι απωθητικό ως προς τη εμφανίση δε είναι μοντέλο από τη μια αλλά δε σε απωθεί σαν εικόνα από τη άλλη
Δε πίνει αλκοόλ γενικά ζήτησε τσάι το οποίο δε είχα και της πρόσφερα αναψυκτικό .
Από ντύσιμο φοραγε μια μαύρη μίνι δερμάτινη φούστα ένα παλτό μαύρες ψηλές κάλτσες με ζαρτιέρες και μπότες .
Πιάσαμε τη κουβέντα όπου αν δε τη σταματήσεις μπορεί να σου φάει αρκετό χρόνο θέλω να πιστεύω όχι ηθελημένα .
Όταν ξεκινήσαμε άρχισε να με φιλάει παντού από πάνω προς τα κάτω αργά και βασανιστικά μέχρι που φτάσαμε στη πίπα της η οποία ήταν αρκετά καλή εγλυφε τις μπάλες από κάτω εναλλάξ με το στοματικό που έκανε και έκανε κάποιες προσπαθείες για deep φιλότιμες μεν όχι όσο θα το ήθελα δεν .
Στο σεξ είχε καλή συμμετοχή με αλλαγές και πειραματισμούς.
Ξέχασα να αναφέρω ότι ήταν καθαρότατη , ευγενικοτατη , ευχάριστη και άνετη στη επικοινωνία.
Το ίσως το έβαλα όχι επειδή δε μου πρόσφερε κάτι η επειδή δε μου αρεσε σα εικόνα όμως το γραφείο αυτό έχει καταφέρει να μου ανεβάσει τα standard που έχω και η Μισελ είναι μια πολύ safe επιλογή όταν θέλω να μη ρισκάρω αλλα δε θα ήταν η πρώτη πρώτη επιλογή . Πάντως πιστεύω πως θα ανταμώσουν οι δρόμοι μας ξανά γιατί θέλω να τη δω σε επόμενη φορά τώρα κου με γνωρίζει
Ένα ευχαριστώ στη ρανια που μου το έκλεισε και στη ευα που ενδιαφέρθηκε μετά για το αν πήγαν όλα καλά

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 14, 2024
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
4.668
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mr Spock, TOMCRUISE, mancunian1986 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού