Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 6 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 36371
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χωρίς να αμφισβητώ τις γραμμένες κριτικές η εμπειρία μου δεν ήταν ίδια με του προλαλείσαντα. Ας αρχίσω με τα βασικά που αποκόμισα συνοπτικά.

- Η Ναταλία γουστάρει το σεξ.
- Η Ναταλία γουστάρει το εσκορτιλίκι και να είναι sex worker.
- Η Ναταλία δεν αναφέρεται σε περί αυτής όχι από σνομπισμό στον πελάτη αλλά μάλλον από αυστηρές οδηγίες από την εργοδοσία πόσο μάλλον ως Ελληνίδα καθαρόαιμη.
- Η Ναταλία φιλάει.
- Η Ναταλία είναι ευχάριστο τυπάκι.

Εάν θέλει κανείς σόσιαλ χωρίς να "φάει πόρτα" τα θέματα που ήταν λαλίστατη είναι η διαδρομή της στο σεξ, πόσο της αρέσει να βγάζει χρήματα ως εσκορτ, να δουλεύει σοβαρά και συνετεταγμένα για πρακτορεία με κανόνες.

Η πόρτα του ξενοδοχείου άνοιξε και η ομορφούλα καστανομάλλα γούρλωσε τα μάτια. Έσκασα στα γέλια διότι τη "Ναταλία" είχα να τη δω 4 χρόνια από τότε που έκανε δειλά δειλά τα πρώτα της βήματα στους δρόμουςτου πληρωμένου σεξ όταν δούλευε για δεκάρες στην "εστίαση" και ανεξάρτητες του πληρωμένου έρωτα από διαλυμένο πρακτορείο την πιπίλαγαν να μπει, όμως δεν την πήρα τότε διότι αναζητούσε κάτι σαν sugar daddy, ενώ βάλομαι κ βαλόμουν συνέχεια δια τέτοια από πληρωμένες ανεξάρτητες πωλήτριες, νοσοκόμες, μοντέλες, γυμνάστριες, γραμματείς, δημοσιογράφους σε πρωινάδικα, προτιμώ να τις προσλαμβάνω σε μόνιμη φάση όχι για να εργάζονται αλλά για να παίρνουν πίπες, πράγμα πολύ πιο ανακουφιστικό και αγχολυτικό για το στρες της εργασίας από τα χάπια της πίεσης μου, τον ύπνο, τη γυμναστική μου, το ρέψιμο από κόκα κόλα, και το κλάσιμο μετά από φασολάδα. Φράση ατελείωτη στα πρότυπα Μαρσέλ Προυστ.

Με τις υφασμάτινες μαύρες μπότες όπως η Vermacht έμπαινε στην Πολωνία όρμησε και με φίλησε με γλώσσα.

Μετά από ντουζάκι αμφότεροι, άρχισε το blitzkrieg. Γλύψιμο στο καθαρό μουνάκι της , δεν είχε βάλει τζελ, στάση 69, από τα κορυφαία γλυψίματα σε μπάλες ενώ η πίπα παρόλα τα φτυσιματάκια υπολοιπόταν λίγο σε ένα πάνω κάτω. Όταν όμως της υπόδειξα να παίζειμε τα χείλια, να κάνει γύρω γύρω με τη γλώσσα ήταν δεκτική και ρώταγε πως και τι άλλο με ευχαριστεί.

Στον αγώνα στον πρώτο γύρο έβαλε τζελ, ενώ στον δεύτερο αγώνα αποφάσισε να γίνει σε "Mein Kampf" στυλ, της είπα χωρίς τζελ κι έτσι και έγινε. Γαμβέτα ασύστολα, γλύφει δάκτυλα, δέχεται ελαφρύ choke, πιάσιμο από το μαλλί κ σφαλιαρίτσες στο κωλαράκι.

Η κωλοτρυπίδα στο ιεραποστολικό back door πολύ σφικτή, πολύ τζελ, πολύ σιγά σιγά, ενώ πολύ έπαιζε την κλειτορίδα της άντεξε κάνα δεκάλεπτο μετά δεν μπορούσε οπότε την άρπαξα από τις λαγόνες την ανέβασα στα γόνατα μου, μου έμπηξε τα νύχια στα μπράτσα αλλά άνοιξε πολύ περισσότερο τα πόδια ώστε να με διευκολύνει να τελειώσω και να τη χύσω.

Στο σόσιαλ κατά δήλωση πρώην φοιτήτρια, ενώ υπάρχουν πικάντικες λεσβιακές λεπτομέρειες.

Η απάντηση εάν θα την ξαναδώ είναι ένα απλό ναι. Το πρακτορείο άψογο, τα κορίτσια στο κέντρο με σεξουαλικές ραδιοφωνικές φωνές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
23.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, bigmountain, blizardeye και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2024
Το 9αρι ξαναχτυπησε Εμμμμ Καπέλο
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, bigmountain, DirkDiggggler και 3 άλλα μέλη
12 Ιανουαρίου, 2024
Τύπε ωραία η κριτική σου αλλά θεωρώ τον τίτλο εκτός τόπου και χρόνου. Το εν λόγω βιβλίο έχει απαγορευτεί και έχει μόνο αρνητικό πρόσημο όποτε ενδεχομένως να μπερδέψει κάποιον που γνωρίζει βασική ιστορία.
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, bigmountain, Ντουνταράς και 3 άλλα μέλη
12 Ιανουαρίου, 2024
@Katz
Παιδιά ΜΗΝ γράφετε πράγματα να ΔΕΝ γνωρίζετε.
Το συγκεκριμένο βιβλίο είναι απαγορευμένο σε Γερμανία και Αυστρία, για τους ευνόητους λόγους.
Στο 95% των κρατών του κόσμου, ΔΕΝ υπάρχει καμία απαγόρευση και το αγοράσει οποίος θέλει.
Σας το λέω και ως Γερμανός κατά το ήμισυ αυτό (μητέρα Γερμανίδα).
review reaction 1 Johnny Red2, Rensten, Dirty69 και 2 άλλα μέλη
12 Ιανουαρίου, 2024
@AlexEasyRider:
Ευχαριστώ για τη διόρθωση καθώς πίστευα ότι ήταν απαγορευμένο. Έζησα στη Γερμανία για 9 χρόνια και ίσως γι αυτό να το νόμιζα. Όπως και να χει πιστεύω ότι είναι άσχετο με την εμπειρία που είχε ο μύστης με τη κοπέλα εκτός αν του σηκώθηκε από τις μπότες τύπου Βέρμαχτ. Η κριτική πάντως είχε τη φάση της.
https://www.tanea.gr/2021/06/05/people/xitler-o-agon-mou-istorikopoiontas-to-kako-apodomontas-ta-psemata/amp/
review reaction 1 Johnny Red2, Rensten
12 Ιανουαρίου, 2024
Στην πολιτεία με 25.97. Μην ακούω ασχετοσύνες. Συντομευμενη έκδοση μια και έχω μια αρχική στα ελληνικά του '60 που είναι 2 όχι 1, τεράστια βιβλία.

Και πάρτε κ το χιούμορ σας μαζί. Εδώ Κάνουμε χαβαλέ.

https://www.politeianet.gr/books/9789603827085-hitler-adolf-kaktos-o-agon-mou-203666
review reaction 1 Johnny Red2, Katz
27 Ιανουαρίου, 2024
Κάνει μπαμ ότι είναι ψεύτικη η κριτική

Μου το είχε πει η ίδια ολοκάθαρα πώς θα κάνει ανάλ μόνο στους μικροτσούτσουνους.

Λογικό να γούσταρε σεξ με μικροτσούτσουνο!
review reaction 3 Dirty69, Johnny Red2
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6