Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 8513
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H συνεννόηση με το γραφείο εύκολη αλλά το να βρεις διαθέσιμο το κορίτσι δύσκολο, είτε φουλ είτε δουλεύει μέχρι νωρίς το απόγευμα .
Στην ώρα της (νωρίς το απόγευμα πραγματοποιήθηκε η συνάντηση μας ) η νεαρά μας απλά ντυμένη , βολεύει εάν έρχεται στον χώρο σου.
Μελαχρινό κορίτσι , τα μαλλιά πιασμένα πάνω (ζήτησε συγνώμη γιατί την είχαν ξεμαλλιάσει από το πρωί και ήμουν το τελευταίο της ραντεβού) , όμορφο πρόσωπο με σιδερένια οδοντοστοιχία (δεν ενοχλεί ούτε στα φιλιά ούτε στον πεοθηλασμό), κορμάκι πολύ καλό , στηθάκια στην θέση τους με σκουλαρίκια στις ζωντανές ρόγες, πωπουδάκι έτοιμο για δάγκωμα και σκαμπίλια.
Είπαμε δυο κουβέντες στα ελληνικά και πέρασε για φρεσκάρισμα. επιστροφή και έπεσε η πετσέτα με κείνην να με καβαλάει καθώς ήμουν καθήμενος επί του κανα-πέος.Φιλιά μπόλικα με ενεργή γλώσσα, τα χέρια μου πασπάτευαν το κωλαράκι της με κατεύθυνση το αιδοίο. Μου ψιθύρισε στο αυτί ότι μόνο επιφανειακά είμαστε οκ , όχι δάκτυλο-α εντός μπρος αλλά και πίσω το οποίο και σεβάστηκα .Πέρασε και από τα βυζάκια της η γλώσσα μου καθώς της είπα να σηκωθεί όρθια επί του κανα-πέος για να της περάσω ένα γρασάρισμα του αιδοίο της.Περί πίπας τα πήγαμε πάρα πολύ καλά, πολύ ντιπ μέχρι πνιγμού, καραμέλωμα και ρούφηγμα μπαλακίων, Χεράκι χρησιμοποιεί λίγο.
Μπαλόνι βάλαμε , τζελ δεν βάλαμε και πηδηχτήκαμε με όρεξη και ένταση.Εναλλαγές στάσεων χωρίς μα μου σου του, το κορίτσι αντέχει και θέλει να ευχαριστήσεις τον παρτενέρ της.
Τελειώσαμε και περάσαμε για φρεσκάρισμα. Λίγος χρόνος μας είχε μείνει οπότε και τον αναλώσαμε σε κουβέντα.
Χρήματα στο τέλος ζήτησε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 07, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.751
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, doc_lin, mancunian1986 και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2024
Γαλλίδα από Καλαμάτα;
review reaction 3 hornyasfuck
11 Ιανουαρίου, 2024
ούτε ρώτησα , ούτε με ενδιέφερε
gpd
gpd
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2