Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλημέρα συναγωνιστές και καλή χρονιά. Πρώτη κριτική για το 2024 με μια υπέροχη γυναίκα.
Όταν την είδα στην σελίδα του γραφείου είπα ότι πρέπει να βρεθώ μαζί της, είχα διαβάσει και κάποιες κριτικές που ήταν θριαμβευτικες και προσπάθησα να την συναντήσω, αλλά δεν δυστηχώς ταίριαζαν τα ωράρια μας. Ευτυχώς κάποια στιγμή ταιριαξανε και έτσι είχα την τύχη να την απολαύσω την Μαρίνα.
Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με ένα τηλεφωνακι και πάω στο πορνοχοτελ. Κάνω το μπανακι μου να χαλαρώσω και να είμαι φρέσκος και περιμένω το κορίτσι. Στην ώρα της ήρθε και όταν την βλέπω από κοντά μένω μαλακας. Απλά υπέροχη. Κοινώς την βλέπεις στον δρόμο και στραβολεμιαζεις.
Μπαίνει μέσα φιλιομαστε σταυρωτά, λέμε τα ονόματα μας, αφήνει την τσάντα της στο κομοδίνο, δίπλα από τα χρήματα που είχα αφήσει, βγάζει το παλτό της και το αφήνει στην πολυθρόνα και έρχεται προς το μέρος μου και αρχίζουμε τα γλωσσοφυλα. Εβγαλε τα ρούχα της, την βοήθησα σε αυτό και μπαίνει για μπανακι. Βγαίνει και έρχεται προς το μέρος μου, ανεβαίνει πάνω μου και αρχίζουμε το μπαλαμουτι. Άρχισα να γλείφω τις βυζάρες της, τις καταευχαριστηθηκα (άλλωστε το λέω σε κάθε κριτική μου, ότι είμαι μέγας βυζολαγνος). Μετά κατέβηκε προς τα κάτω και κου έκανε μια σούπερ πιπα. Στην αρχή έβαλε χέρι και μετά το πήρε και τον έβαζε όλο μέσα στο στόμα της, υπήρχαν και φτυσιματα και αρκετά αισθησιακά γλυψιματα. Πέρασε και από τις μπάλες. Μου φόρεσε το σκουφάκι και με καβάλησε. Εγώ χούφτωνα το υπέροχο σώμα της και τις βυζάρες της και η Μελίνα έδινε ωραίο ρυθμό στο γαμισι. Μετά γυρίσαμε στα 4 και αμέσως ξεκίνησα το σφυροκοπημα. Αντέχει και έτσι τελείωσα. Τα έριξα στην πλάτη της.
Μπανακι και από τους δύο και λίγο μπλα μπλα και τότε δυστυχώς χτυπάει το τηλέφωνο μου (δυστυχώς είχα ξεχάσει να το χαμηλώσω) και σηκώνομαι να το κλείσω και τότε έρχεται η Μελίνα προς το μέρος μου και αρχίζουμε το μπαλαμουτι. Καθησε στα γόνατα και άρχισε πάλι μια εκπληκτική πίπα και που και που να με κοιτάει στα μάτια. Μου φοράει το σκουφάκι και αρχίσαμε το γαμισι στα όρθια. Μετά ξαπλωσαμε και συνεχίσαμε το γαμισι στα πλάγια και μετά σε ιεροποστολικη στάση με την Μελίνα να τυλίγει τα πόδια της γύρω από την μέση μου. Έτσι μας βρήκε το τέλος. Αυτή τη φορά τελείωσα μέσα στην καποτα.
Μπανακι και από τους δύο, ντύθηκε, πήρε τα χρήματα με φίλησε και έφυγε.
Αυτά έγιναν με την Μελίνα και μπορώ να πω πως ήταν ένα πάρα πολύ καλό ραντεβού και ότι είναι από τις λίγες φορές που έχουν γραφτεί καλά λόγια για μια κοπέλα και είναι όλα πέρα προς πέρα αληθινά.
Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία και με πολλά και καλά γαμισια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.652
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 GALLAS, delipas, THV και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2024
Στον τίτλο ήθελα να γράψω μούναρα και γαμισάρα. Αλλά επειδή γράφω από το κινητό μου άλλαξε την λέξη!!!
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
10 Ιανουαρίου, 2024
Σε μαγεψε τοσο που αντι για Μαρινα την λες Μελινα. :-)
Οπως και να την πεις η κοπελα ειναι θυσαυρος. Ελπιζω να μας ξανα ερθει συντομα!
review reaction 1 Johnny Red2, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, hornyasfuck
10 Ιανουαρίου, 2024
Τί λές καί Μελίνα... Μήπως μπερδεύθηκες λιγάκι;
review reaction 1 Johnny Red2, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
10 Ιανουαρίου, 2024
Σωστό εἶναι μέ "η"
review reaction 1 Johnny Red2, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
10 Ιανουαρίου, 2024
μαλλον τη Μελινα τη βυζαρου γαμησες κι οχι τη Μαρινα
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, HoneyVoskos, andronikos3 και 1 ακόμα μέλος
10 Ιανουαρίου, 2024
Την πρώτη φορά την λέω Μαρίνα, μετά την είπα Μελίνα!!!
review reaction 3 hornyasfuck
10 Ιανουαρίου, 2024
@roughfucker ξέρω με ποία συνεβρεθηκα!!!
review reaction 3 roughfucker, hornyasfuck
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7