Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι προλαλήσαντες καλά τα είπαν, το κορίτσι είναι τέρμα GFE.
Όμορφα ντυμένη, λιτά και σικάτα, σαν την ασκούμενη σε δικηγορικό γραφείο που δεν έχει αποβάλει ακόμα το φοιτητικό αλλά προσπαθεί ν πιάσει το επαγγελματικό look.
Το μαλλί με χάλασε κάπως όπως και το γεγονός ότι δεν μοσχομύριζε όπως θα έπρεπε. Μια νότα αλκοόλ στην ανάσα της και μια τσιγαρίλα στο μαλλί, υποθέτω ότι πριν θα ήταν σε κλειστό χώρο που καπνίζαν.
Τέσπα, μην δίνετε πολύ σημασία σε αυτό, παραξενιά μου περισσότερο παρά ουσία.
Η Gigi είναι άνετη, λαχταριστή και έχει μια απίστευτα καλή ενέργεια που θα σε κάνει να χαμογελάς.
Είναι καυλιάρα και ρε παιδί μου έχει αυτό το...πως να το πω...το magic touch! Κάποιες γυναίκες έχουν απλά αυτό το άγγιγμα, το απαλό, το λίγο επιφυλακτικό που ταυτόχρονα φωνάζει ερωτισμό?
Λοιπόν, αφήνω της μαλακίες και σας ενημερώνω ότι είναι γαμάτη κοπέλα.
Πρόσωπο όπως και ο τίτλος, σαν την ξαδέρφη της Jennifer Lawrence που ήρθε επίσκεψη από το χωρίο, όμορφη κοπέλα είναι η αλήθεια.
Μαλλί άλουστο, βαρύ και ξασμένο ξανθό - όχι πολύ πετυχημένο αλλά οκ.
Σώμα πετιτ του θανατά αλλά με φαρδιές πλάτες, τσουπωτό κωλαράκι όμορφο και φανταστικό μουνί από αυτα που μπαίνεις και νιώθεις σαν να ανοίγεις πολλές "πόρτες", να το πω πολυεπίπεδο? Πάντως πολύ καλή αίσθηση.
Βυζάκι μικρό και άδειο.
Εξαιρετική επιδερμίδα.
Τεχνική πίπας όμορφη, δεν τον παλεύει όλον μέσα αλλά κάνει όμορφο παιχνίδι και με τα αρχίδια που γουστάρει να τα ρουφά. Επίσης γαμιέται πολύ καλά, βογγάει, το ζει, χύνει (μάλλον) και το ευχαριστιέται.
Στο σόσιαλ τα σπάει, πολύ άνετη κουβέντα με ηρεμία γιατί είναι πραγματικά καλά γειωμένη γυναίκα.
Πιστεύω πως για όποιον ψάχνει για GFE πετιτ κορίτσι, είναι μια τοπ επιλογή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
3.002
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, elpotero, Kontopodis και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού